DAY 4 – FUKSTYP

Czwarty dzień mistrzostw świata w Essen przed nami. Emocje po meczu Polaków już na pewno opadły i możemy skupić się na typowaniu kolejnego dnia. Na dzisiaj przygotowaliśmy dla Was spotkania Ukraina – Egipt, Mołdawia – Albania i Meksyk – Chorwacja. Zapraszamy do lektury.

Gramy z Fuksiarzem, który zaoferował freebet 20zł dla każdego kto trafi zwycięzców tych trzech spotkań.

Zapraszamy do zabawy na facebooku socca.pl

UKRAINA – EGIPT

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 17:00. Faworyzowani Ukraińcy podejmować będą Egipt. Starcie 15 ekipy rankingu z 29 ekipą pokażę nam na pewno na jakim poziomie są nasi wschodni sąsiedzi i czy będą w stanie zagrać dobre zawody tak jak miało to miejsce rok temu w Budapeszcie. Wtedy odpadli dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Niemcami 3:8. Egipt również rozgrywał swoje spotkania na Węgrzech – 3 porażki, bilans bramkowy 1:10. W pierwszym spotkaniu zremisowali jednak z Kazachstanem 1:1. Naszym zdaniem Ukraina dobrze rozpocznie te mistrzostwa i pewnie pokona swoich rywali.

TYP REDAKCJI: UKRAINA

MOŁDAWIA – ALBANIA

Dziesiąta ekipa w rankingu – Mołdawia rozegra swoje drugie spotkanie na tych mistrzostwach świata z debiutującą reprezentacją Albanii. Ci pierwsi rozpoczęli mistrzostwa od zwycięstwa 7:1 z Kolumbią, a „goście” nieznacznie ulegli Portugalii. Mołdawia dobrze pokazała się „u siebie” w Euro Cup kiedy to pokonała m.in Niemców i Węgrów. W Budapeszcie drabinka nie ułożyła się po ich myśli i już po wyjściu z grupy trafili na Kazachstan z którym to przegrali aż 6:0. Jak będzie w Essen ? Jeśli dobrze wejdą w turniej może być o nich głośno. Z grupy powinni awansować bez problemu, a sprawa pierwszego miejsca rozstrzygnie się w spotkaniu z Portugalią. My oczywiście typujemy zwycięstwo Mołdawii.

TYP REDAKCJI: MOŁDAWIA

MEKSYK – CHORWACJA

Ostatnim spotkaniem trzeciego dnia mistrzostw świata będzie mecz Meksyk – Chorwacja czyli mecz 8 z 17 ekipą rankingu ISF. Obie ekipy pierwsze spotkania podczas mistrzostw mają za sobą, piłkarze z Ameryki Północnej pewnie pokonali Syrię aż 11:0, a zawodnicy z Europy bez najmniejszych problemów pokonali Kostarykę 8:0. W Budapeszcie Chorwacja odpadła po fazie grupowej, gdzie czekała ich rywalizacja z Chile i Grecją. Meksyk zawędrował aż do ćwierćfinału, w którym nieznacznie bo tylko 1:2 przegrał z Kazachstanem. Liczymy na to, że będzie to bardzo dobre i emocjonujące spotkanie, ale naszym zdaniem J. Pullido poprowadzi Meksyk do zwycięstwa w tym spotkaniu, jak i całej grupie B.

TYP REDAKCJI: MEKSYK