HIT KOLEJKI LIGI FANÓW W ŁODZI

Zima to tylko w teorii czas odpoczynku, regeneracji i zbierania sił na wiosnę.
Jednak jest dużo ekip, które wykorzystują właśnie ten okres na ściągnięcie nowych ludzi, poprawienie swojej formy oraz zgrania w drużynie.
Po kilkunastu latach grania o pietruszkę zimą powstało miejsce i projekt gdzie co tydzień odbywa się rywalizacja o punkty oraz walka w każdym spotkaniu o coś więcej niż zbicie piątki z kolegami po meczu.
Pod nowym balonem w Łodzi – Sawo Gruz Arena, który powoli staje się świątynią Socca w najsilniejszym mieście w Polsce w piłce nożnej 6-osobowej od miesiąca trwa Liga Fanów Łódź.
17 drużyn rywalizuje na dwóch poziomach rozgrywkowych, ale my dzisiaj skupimy się na hitowym starciu w 4 kolejce w 1 lidze.

DZBANY ŁÓDŹ – ET PROMO

Dzbany Łódź po zdobyciu Mistrzostwa Polski przeżywa drugą młodość i wykorzystuje ten czas na ściągnięcie najlepszych zawodników z Łodzi i nie tylko. Ekipa Mateusza Spychalskiego składa ma w swoich szeregach tak mocną i silną kadrę, że spokojnie mogłaby wystawić dwa silne składy i oba walczyłby o najwyższe lokaty – prawdziwy dream team.
Jednak naszym może mieć to też ciemne strony, bo każdy chce grać, każdy chce wygrywać i Dzbany są na każdym turnieju, w każdym meczu stawiani jako zdecydowani faworyci, a wygrywać się nie można wszystkiego. Przed startem Ligi Fanów – Jarosław Brylikowski mówił o tym, że wygranie zimowej edycji Ligi Fanów gdzie główną nagrodą jest przepustka na Puchar Polski to jest jeden z głównych celów Dzbanów na ten sezon.

JAROSŁAW BRYLIKOWSKI – DZBANY ŁÓDŹ


Z kolei ekipa ET Promo wzmocniona przed tym sezonem m.in zaciągiem z drużyny FC Smarujcie Klapki oraz stopniowym regularnym dobrym prowadzeniem drużyny startowała prawie zawsze z drugiego miejsca, ale chłopaki w okresie zimowym pokazują w jakim są gazie oraz jak świetnie się czują na boiskach na Sawo Gruz Arena. W ostatnim wywiadzie Marcin Bykowski mówił o tym, że najważniejsza jest regularność, że tego wcześniej brakowało, a teraz wszystko jest nakręcone jak w świetnym zegarku.

MARCIN BYKOWSKI – ET PROMO


Dzbany po trzech meczach mają 7 punktów, ale dwukrotnie wychodzili z niesamowitych opresji i po meczach, które można nazwać prawdziwymi rollercoasterami ostatecznie udało im się zdobyć punkty.
Jak idzie Mistrzom Polski możecie sprawdzić TUTAJ

KRZYSZTOF BORYSIAK – DZBANY ŁÓDŹ

Przed spotkaniem z ET Promo ciężko powiedzieć kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia, ale pozwoliliśmy sobie spytać kapitanów obu drużyn o ich nastawienie przed tym hitowym pojedynkiem.

Mateusz Spychalski – kapitan Dzbanów Łódź
Tak naprawdę kadrę jaką będziemy dysponować poznamy pewnie kilka godzin przed meczem, ale nastawienie na pewno mamy bojowe, ponieważ po straconych punktach w drugiej kolejce z Kozakami UA, nie możemy sobie pozwolić na porażkę z ET Promo. Mocno by nam to skomplikowało sytuację i przede wszystkim musielibyśmy liczyć na jakieś potknięcie naszego rywala w dalszej fazie, więc nie dopuszczamy w ogóle do myśli brak zwycięstwa. W niedzielę wychodzimy na boisko tylko po 3 punkty!

Błażej Gosik – kapitan ET Promo
Do meczu podchodzimy z chłodną głową, nie ma mowy o żadnym strachu. Jesteśmy w dobrej formie więc wyjdziemy pewni siebie. Dzbany mają wiele indywidualności aczkolwiek uważam, że to nie indywidualności a kolektyw jest ich najgroźniejszą stroną. Nie ustalamy specjalnej taktyki, chcemy zagrać po prostu swoje w zależności od sytuacji w meczu będziemy reagować. Przede wszystkim liczymy na dobre spotkanie, niech wygra lepszy.

Warto też wspomnieć, że kluczowe postaci w swoich drużynach czyli Patryk Wolański (Dzbany Łódź) oraz Marcin Bykowski (ET Promo) również w niedzielę będą w Warszawie testowani na polowaniu na reprezentanta przez sztab Reprezentacji piłki nożnej 6-osobowej.
Z pewnością nie braknie piłkarskich fajerwerków w niedzielnym spotkaniu, które rozpocznie się już o godzinie 18:00, a takich w rozgrywkach Ligi Fanów nie brakuje – jako zajawkę wrzucamy Wam najpiękniejsze bramki 3 kolejki oraz dla piłkarskich świrów, którzy chcą zobaczyć jak radzą sobie obecnie najlepsze ekipy w Lidze Fanów w Łodzi ich ostatnie spotkania.


FC LUMUMBY – ET PROMO 5:11 -> CAŁY MECZ
DZBANY ŁÓDŹ – 5408 SQUAD 12:5 -> CAŁY MECZ