I edycja Sawo Gruz Arena Cup już w niedzielę

Socca Łódź

I edycja Sawo Gruz Arena Cup już w niedzielę

02 grudnia 2022, 13:30

W województwie łódzkim od wielu lat okres zimowy to głównie kopanie się w meczach towarzyskich na orliku lub Ci, co mieli głowę na karku, załatwili sobie granie na hali.
Sytuacja jednak w tym sezonie zimowym dzięki nowopowstałemu obiektowi Sawo Gruz Arena się diametralnie zmieniła.
Piłka nożna 6-osobowa, którą Łódź niewątpliwie stoi ma w końcu gdzie dbać o formę przez cały rok bez względu na pogodę. Takiego obiketu w mieście włókniarzy z pewnością brakowało.

W poprzednich latach łódzkie drużyny musiały jeździć do innych miast, żeby rywalizować w turniejach, bo właśnie w Łódzkim była tutaj straszna pustka.
Obiekt Sawo Gruz Arena wyszedł od razu naprzeciw oczekiwaniom zawodników i to z jaką pompą!
W niedzielę 4.12 po południu oprócz najważniejszego spotkania w historii polskiej piłki, czyli 1/8 finału Mistrzostw Świata zostanie rozegrana I edycja turnieju Sawo Gruz Arena Cup, której twarzą jest Reprezentant Polski Jacek Góralski, który był w szerokiej kadrze Czesława Michniewicza na wyjazd do Kataru.


Sam Góralski potwierdził swoją obecność i będzie rywalizować wraz z 24 drużynami o wygraną w turnieju.
Ekipy zostały podzielone na 6 grup po 4 zespoły.
Na początek będą rywalizować grupy ABC, a następnie DEF.
Po fazie grupowej zostanie tylko najlepszych 16 zespołów, które będą rywalizować już w fazie pucharowej o końcowy wynik.

Turniej niesamowicie mocno obsadzony gdzie głównymi faworytami do końcowego triumfu są mistrzowie Polski w Socca Dzbany Łódź oraz Mistrzowie Łodzi FC Noster, którzy wygrali właśnie z Dzbanami w miniony wtorek w rozgrywkach Playarena Łódź.

Patrząc na składy bardzo groźne, będą też FC FUSY, którego trzon zespołu stanowią zawodnicy 5408 Squad.

Jak każdy turniej z pewnością będziemy mieli też niespodzianki i czarnego konia turnieju.
Kto może takim zostać?
Nasz typ: GKS Baletów - rewelacja rozgrywek w Łodzi w 4 lidze.

Jak świat szóstek jest mały możemy się przekonać w zapowiedzi tego turnieju przygotowaną przez Sawo Gruz Arena i Łukasza Adamskiego - Mistrza Polski z 2016 roku z drużyną Flying Cater Group ?

Socca.pl też nie mogła odpuścić takiego wydarzenia i standardowo wręczy nagrodę dla odkrycia turnieju.
Warto być skoncentrowanym, bo nasi wysłannicy na polecenie Klaudiusza Hirscha będą obserwować wyróżniających się zawodników, którzy mogą dostać powołanie do kadry piłki nożnej 6-osobowej.

Zapraszamy Was do śledzenia wydarzenia : https://fb.me/e/28Hm7PAYQ

Placeholder