Jak daleko dopłynie Łódź na najbliższym 3 Rogi Karny?

Już 16 lipca, czyli w najbliższą sobotę, odbędzie się długo wyczekiwany, oldskulowy turniej dla najlepszych drużyn z niższych lig z całej Polski, czyli 3 Rogi Karny! 
 
Tegoroczny turniej jest wyjątkowy, a to dlatego że 14 z 52 zespołów to ekipy z Łodzi! Czyli jest jakieś 25% szans na to że trofeum ponownie trafi do drużyny z miasta włókniarzy. Ale procenty to zostawmy sobie już na po turnieju. Skupmy się na tym co na boisku i czego możemy się spodziewać po łódzkich drużynach. 

FORTUNA ŁÓDŹ WYGRAŁA TURNIEJ 3RK W 2021


 
Poziom łódzkiej playareny jest naprawdę wysoki, nie bez powodu aż tyle biletów na turniej trafiło do drużyn z tego miasta. Dlatego też, nie zbłaźnimy się jeśli powiemy że praktycznie we wszystkich z tych 14 zespołów można upatrywać kandydatów do końcowego triumfu lub przynajmniej do powojowania w fazie pucharowej. Ale jest wśród nich kilka ekip które naprawdę trzeba wyróżnić. Drużyny które już wielokrotnie uprzykrzały życie pierwszoligowym drużynom i to tylko kwestia czasu nim na stałe rozgoszczą się w łódzkiej elicie. 
 
Na myśl jako pierwsze nasuwa się 5408 Squad.  Zwycięzcy ligi 2B w imponującym stylu, bo wygrywając wszystkie spotkania, na pewno zajdą bardzo daleko. Wielu uważa że jest to główny faworyt turnieju. Równie duże szanse mają zwycięzcy ligi 2A – Kopacze Łódź. Oni również całkowicie zdominowali swoją ligę, strzelając przy tym aż 340 bramek. O poprawę swojego dorobku sprzed roku, czyli trzeciego miejsca, powalczą na pewno  Smarujcie Klapki. Jest to zdecydowanie ekipa które umie zmobilizować się na turniej. Wspomniane trzecie miejsce rok temu w 3RK, a także finały (niestety przegrane) dwóch ostatnich edycji Pucharu Łodzi. Być może to jest ten czas kiedy staną na najwyższym stopniu podium? Na turnieju zawita również ubiegłoroczny zdobywca złotych kalesonów czyli Fortuna Łódź, a właściwie Fortuna II Łódź , ponieważ pierwsza drużyna już zadomowiła się w pierwszej lidze. Drużyny takie jak Hamburx, 40 Plus czy Luźne Granko też na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Po pokazaniu się z bardzo dobrej strony na ligowych podwórkach, czas zabłysnąć na scenie międzynarodowej i są to ekipy które na pewno są w stanie to zrobić. Ale to można pisać i pisać, a i tak wszystko zweryfikuje boisko. Oprócz wyżej wymienionych drużyn na turnieju zawita również Stock Strikers, F.C Predators, Proteo II, WSPW, Flex UA, Lej Łychę, a także Prostrovia. Czy któraś z tych drużyn zatrzyma złote kalesony w Łodzi? Która z nich zajdzie najdalej? Odpowiedź na wszystkie pytania już w sobotę! 


Jedno jest pewne ! Łódź zostawi serducho na boisku !