Mistrzowska zapowiedź weekendu w Toronto !

To na szóstkach też można zarobić? ..... Dzięki Nam powinno się udać.

Rozgrywki w Toruniu już prawie na finiszu co oznacza, że emocje będą rosły z każdą następną kolejką.
Ze względu na to, że z przytupem do rozgrywek Futbol Arena Toruń wkroczył BETFAN, który pozwala na obstawianie rywalizacji w Toruniu stwierdziliśmy, że pomożemy Wam się trochę wzbogacić, bo chyba jestem największym świrem jeżeli chodzi o rozgrywki szóstek w moim mieście. Zaczynamy !

MTL Dom Stali Nierdzewnej- Bartist Toruń

Spotykają się drużyny, które są na 2 różnych biegunach w ligowej tabeli. Bartist do tej pory nie stracił punktu i samotnie przewodzi w tegorocznych rozgrywkach. Stal tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek nie są w strefie spadkowej. Choćbyśmy chcieli na siłę poszukać argumentu, który przemawiał by za tym ze Stalą i są w stanie urwać punkty liderowi to ciężko nam takowe znaleźć. Bartist jest rozpędzony, głodny kolejnych zwycięstw i do meczu z Jakubskim chce przystąpić jako drużyna niepokonana. Rozjeżdżają, każdego rywala na swojej drodze aplikując im przy tym średnio prawie 8 bramek w meczu. Biorąc pod uwagę fakt ze Krzysztof Elsner zakończył sezon halowy i będzie pomagał swojej drużynie już na boisku faworyt tego meczu może być tylko jeden.

TYP REDAKCJI: Bartist Toruń

Jakubskie Sowa Tattoo Nankatsu Octree Finance

Charakter i doświadczenie drużyny poznaje się w w trudnych momentach. Aktualnie taki właśnie ma drużyna aktualnego Mistrza Torunia- Jakubskie. Nieoczekiwany remis z Kolo Terrorita i kontuzje Jakuba Matczaka oraz Przemyslawa Figielskiego przed meczami z Mokrym i Havana. Co na to mistrz? Odpowiedział w najlepszy mozliwy sposób. Dwa mecze i 6 punktów! Ten ciężki okres pokazał jakim kolektywem jest ta drużyna. Do bramki wrócił Bartosz Goszka były zawodnik RP6 i udowodnił, że nie znalazł sie tam przez przypadek. Utwierdziliśmy się również w przekonaniu, że każdy transfer Jakubskiego to strzał w dziesiątkę. W meczu z Mokrym MVP spotkania został sprowadzony przed sezonem Patryk Cieżkowski, który urasta również do miana jednego z faworytów do zgarnięcia statuetki dla MVP całego sezonu. W spotkaniu z Havana najlepszym zawodnikiem został wybrany Bartosz Przypis dla, którego jest to drugi sezon w barwach Jakubskiego. Nankatsu mimo bardzo doświadczonego składu kolejny sezon gra poniżej oczekiwań. W poprzedniej kolejce Bartist w mocno okrojonym składzie nie mial najmniejszych problemów żeby rozbić drużynę Łukasza Lisewskiego. Mimo sporych problemów kadrowych to Jakubskie pozostaje zdecydowanym faworytem tego starcia.

TYP REDAKCJI: Jakubskie Sowa Tattoo

Mokre Mucha TeamHavana Toruń

Jeden z dwóch hitów nadchodzącej kolejki. Mokre przy ewentualnej wygranej umocni się na 3 miejscu i dalej sprawę brązowego medalu będzie mieć w swoich rękach. Havana przy ewentualnej porażce traci jakiekolwiek szanse na podium w ligowych rozgrywkach w tym sezonie. Na przeciw siebie staną dwie zupełnie różne drużyny. Z jednej strony bardzo doświadczona ekipa Mokrego posiadająca w swoim składzie trio z Dynamika Zieliński, Kułacz, Gęgotek czy Rafala Więckowskiego, który również wie jak smakuje medal w toruńskich rozgrywkach. Z drugiej strony młoda i głodna sukcesów ekipa z doświadczonym napastnikiem Piotrem Nowickim na czele. Bardzo dużo będzie zależało od tego w jakim składzie na to spotkanie stawi sie Mokre. Jeśli Michałowi Muchewiczowi uda się zebrać swoje armaty to będą dysponować naprawdę dużą siłą rażenia co pokazał mecz z Jakubskim, który był mega widowiskiem i zakończył się nieznaczna porażką 2-3. W znakomitej formie w ostatnim czasie znajduje się Jakub Wiśniewski. Po powrocie Pawła Brązkiewicza jest alternatywa dla osamotnionego na pozycji pivota Daniela Matuszaka. Z meczu na mecz widać coraz większe zgranie w tej drużynie i na dzień dzisiejszy to Mokre znajduje się na Pole Position jeśli chodzi o walkę o miejsce na pudle. Co do Havany to Maciej Szymański zebrał młody i naprawdę bardzo obiecujący skład. Drużyna bardzo charakterna cechująca się młodzieńcza fantazja i gra na bardzo dużej intensywności przez cały mecz. Ciężko jest wskazać zdecydowanego lidera tej drużyny, ale tez ciężko znaleźć słabe ogniwa. Niestety pechowa porażka z Galacticos i nie wykorzystane okazje z Jakubskim i JS Power Pol mocno skomplikowały sytuacje Havany w walce o medale. Niemniej jednak drużyna ta na pewno nie złoży broni i w niedziele czeka nas bardzo dobre widowisko. Analizując dotychczasowe mecze obu drużyn z czołówką tabeli to jednak Mokre wypada zdecydowanie lepiej i to oni będą nieznacznym,ale jednak faworytem tego spotkania.

TYP REDAKCJI: Mokre Mucha Team

JS Power Pol – Big Bulls Kowalewo

Z pewnością hit nadchodzącej kolejki. Przegrana jednej z tych drużyn mocno oddali ja od walki o medale. Mecz z wieloma podtekstami. Dawid Bocian i Kamil Ciesielski to byli czołowi zawodnicy drużyny z Kowalewa. Przed sezonem postanowili zmienić barwy klubowe i zasilić szeregi nadchodzącego rywala .Na przeciw siebie staną tez obecnie najlepszy strzelec ligi Jacek Magdziński z byłym MVP ligi Dawidem Bocianem. Mimo, że Ci dwaj strzelali bramki dla jednej drużyny to często pojawiały się informacje, że nie do końca się dogadują i odejście jednego z nich to tylko kwestia czasu. JS Power Pol dostało sie do Ligi A za sprawa dzikiej karty i z meczu na mecz udowadniają ze ta decyzja organizatorów była jak najbardziej słuszna. W każdym meczu w tej ekipie pojawiają się nowe twarze i widać, że jest tutaj jeszcze dużo eksperymentowania, ale zawsze jakość piłkarska jest bardzo duża. Kapitalne widowiska z Jakubskim i Bartistem pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość kierownikowi Łukaszowi Szydłowskiemu. Jeśli JS Power Pol chcą być zaliczani do czołówki to takie spotkania jak z to nadchodzące musza wygrywać. Ich rywalami będą popularne Byki. Ekipa dobrze znana w toruńskiej lidze nie schodząca, poniżej pewnego poziomu. Kadrowo bardzo mocna ale zawsze brakuje tej kropki na i. Doświadczenie Orlikowe i zgranie na pewno będzie przemawiać za ekipa Bartosza Olkowskiego pytanie tylko czy uda się zebrać najsilniejszy skład, bo jakości na pewno im nie brakuje. W tym meczu na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi i każdy będzie chciał zgarnąć pełna pule. Obie ekipy są naprawdę bardzo podobne do siebie i ciężko wytypować faworyta jednak postawa beniaminka w meczach z Jakubskim i Bartistem moim zdaniem stawia w tej roli JS Power Pol.

TYP REDAKCJI: JS Power Pol lub remis