Ogłoszenie dla piłkarskich świrów !

Mistrzostwa Polski 3Rogi Karny

Ogłoszenie dla piłkarskich świrów !

13 lipca 2022, 23:56

W najbliższy weekend do stolicy naszego kraju na obikety Hutnika Warszawa przyjedzie 136 zespołów - średnio po 10 osób w każdej drużynie co daje nam 1360 zawodników, którzy grają w SOCCA !

3RogiKarny : https://www.facebook.com/events/408402454681544/
eliminacje Mistrzostw Polski: https://www.facebook.com/events/1204855137005990/

Te niesamowite dwa dni to spotkanie serc pełnych pasji do piłki nożnej 6-osobowej oraz zwieńczenie , piękne zwieńczenie trudów całego sezonu czyli możliwość zagrania z ekipami z całej Polski.
Jako pierwszy w Polsce portal o piłce nożnej 6-osobowej znamy większość ze 136 zespołów, ale chcemy poznawać wasze drużyny i was jeszcze mocniej i szerzyć wiedzę w naszym kraju na temat tej pięknej dyscypliny oraz zawodników i drużyn, które ją reprezentują.

Wiemy też, że mnóstwo z Was jest piłkarskimi świrami w związku ze swoją ukochaną drużyną - jeżeli macie swoje vlepki czy inne gadżety, którymi jesteście się z nami podzielić to zabierzcie je ze sobą w najbliższą sobotę i niedzielę. Każdy z nas ma marzenia. My też mamy i wierzymy, że, któregoś dnia uda nam się otworzyć swoją miejscówkę gdzie będzie się rozmawiać właśnie o socca - możecie być pewni, że jak uda nam się tego dokonać to wasze fanty tam trafią.

Zamiast pamiątki i gadżety znanych zespołów z 11-ek wolimy skupić się na naszym szóstkowym ogólnopolskim podwórku, a jesteśmy przekonani, że takich jak nas jest więcej.

Wszystkie materiały, które robimy, artykuły, podcasty czy inne aktywności robimy z czystej pasji do której dokładamy swoje pieniądze, ale najważniejsze w życiu to mieć radość z tego co się robi, a my jesteśmy pasjonatami socca !

Mamy miliony pomysłów, które chcemy realizować dlatego też chcielibyśmy zaproponować wam też do kupienia nasz gadżet ! Czyli specjalna edycja worków socca.pl !
Oprócz świetnego (odblaskowego) worka, który łączy się z waszą pasją jaką jest gra w socca wsparcie też naszego projektu , który z trzech Ambasadorów playarena.pl z innych miast zamienił się w prawdziwy portal piłkarski złożony z 13 osób z całej Polski - a to dopiero początek !

Worki możecie kupić w biurze zawodów na turniejach oraz zamawiać za pośrednictwem naszego FP: SOCCA.pl

Cena: 35 zł.

Placeholder