Poznajcie arbitrów Fortuna Puchar Polski Playarena

Pierwszy raz w historii turnieje Playarena.pl poprowadzą topowi arbitrzy zza granicy i oczywiście sędzia Jakub Orliński i spółka z Polski. Zabieg ten jest wprowadzony po to by zagraniczni sędziowie poznali zasady Turbo dogrywki i ocenili swoim fachowym okiem czy pomysł ten jest ciekawy i jest szansa na to by w przyszłości zagościło to na turniejach rangi mistrzowskiej – Euro Cup, Mistrzostwa Świata czy też turnieje w Ameryce Południowej. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej podniesie to rangę zmagań o Fortuna Puchar Polski. Liczymy na to, że wszyscy jednym głosem po zakończonym turnieju powiedzą, że poziom sędziowania był na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy do krótkiej prezentacji rozjemców niedzielnych zmagań.

Jakub Orliński – sędzia z Polski, międzynarodowy arbiter ISF, sędziował na mistrzostwach świata w Budapeszcie i Essen

Torsten Gunter – sędzia z Niemiec, międzynarodowy arbiter ISF, był rozjemcą na mistrzostwach świata w Essen, sędziuje również międzynarodowe turnieje FIFA w beach soccerze. W wolnym czasie wokalista w zespole w heavy metal/rock

Norbert Medve – węgierski rozjemca, międzynarodowy sędzia ISF, „gwizdał” podczas mistrzostw świata w Essen. Na co dzień jest nauczycielem informatyki w jednej ze szkół.

Michał Rosołek – Pochodzę z Bytomia. Od 2010 roku związany jestem z Playarena, w 2011 dołączyłem do rozgrywek jako lokalny ambasador. Do sędziowania zachęciła mnie Sonia Zawisz (sędzina) podczas finałów Nike Playarena, które odbywały się na stadionie Polonii w Warszawie. Na co dzień fascynuje się liga angielską, dlatego lubię otwartą, ale gentelmenską grę i walkę zawsze do końca jak mój ulubiony Manchester United w finale LM z Bayernem Monachium w 1999r.

Kamil Struski

No i szóstkę arbitrów zamyka Michał Dziedzic