To nie jest artykuł o Fortunie Pucharze Polski....

Socca Mecze Łódź

To nie jest artykuł o Fortunie Pucharze Polski....

17 sierpnia 2021, 21:11

Fortuna – los, powodzenie, pomyślność, traf; także: bogactwo, majątek. Takie wyjaśnienie pojęcia Fortuna widzimy w wikipedii. 
Definicja nazwy najpopularniejszej ostatnio Łódzkiej drużyni idealnie oddaje piękny sezon w wykonaniu Fortuny Łódź, ekipy, która rok po roku notuję coraz większy progres.vStawiła małe kroki, żeby urosnąć jako świetna drużyna, jednak w tym sezonie już przeszli samych siebie,a co ciekawe może być jeszcze lepiej.

V-ce mistrzostwo drugiej ligi po tylko dwóch porażkach w całym sezonie dało awans do elity piłkarskich rozgrywek w Łodzi
Niespodziewany triumf w silnie obsadzonym Pucharze Łodzi ( wygrana z dwiema ekipami z 1 lig) po świetnym finale z rewelacją edycji Pucharowej FC Smarujcie Klapki.
Zwycięstwo po pasjonującej walce w finale i zdobycie Złotych Kalesonów w turnieju 3Rogi Karny.
Damian Kołaciński - najlepszym zawodnikiem tego eventu wybrany przez Rafała Gozdeckiego (asystenta trenera Reprezentacji Polski Szóstek)
To lista wielkich dokonań drużyny Tomasza Włoskowicza, którzy wystąpią już w tę niedzielę w turnieju o nazwie takiej samej jak ich drużyna czy Fortuna Puchar Polski Playarena.Przemysław Kaczmarek:Damian - emocje po turnieju 3 rogi Karny już opadły. Minęło też sporo czasu od Finału Pucharu Łodzi. Który sukces było trudniej osiągnąć ?Ktory smakował lepiej ?
Damian Kołaciński:Trudność była chyba w sumie podobna, z tym, że w turnieju 3RogiKarny trzeba było utrzymać formę przez cały dzień mimo ogromnego zmęczenia. Bardziej prestiżowe wydaje się zdobycie Pucharu Łodzi i emocje po jego finale były niesamowite. Ogromne szczęście, bo było to tak naprawdę pierwsze większe osiągnięcie naszej ekipy (nie licząc mistrzostw niższych lig w poprzednich latach). Natomiast turniej #3RogiKarny to jednak zmagania ogólnopolskie i jakby na to nie patrzeć pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony i od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie powalczyć o złote kalesony (w przypadku Pucharu Łodzi byliśmy totalnym underdogiem). Podsumowując większy prestiż ma zdobycie Pucharu Łodzi, lecz Złote Kalesony tuż po zakończeniu smakowały naprawdę wyśmienicie (zwłaszcza, że turbodogrywka trwała tak długo)
PK:a sezon w waszym wykonaniu może być jeszcze bardziej obfity, bo przed Nami Fortuna Puchar Polski, tam będzie bardzo trudno ! Jak silnym składem pojedziecie do Wrocławia?
DK:Tydzień temu podczas wyjazdu do Wrocławia wiedzieliśmy, że jedziemy tam jako faworyt, natomiast w najbliższy weekend przyjdzie zmierzyć nam się z najlepszymi ekipami w Polsce. Z pewnością nie będzie łatwo, ale liczymy na minimum wyjście z grupy i walkę z TOPem obecnej piłki nożnej sześcioosobowej. Pojedziemy tam po kolejne ważne dla nas doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w rozgrywkach choćby pierwszej ligi łódzkiej. Co do składu to z dwunastki z 3RogiKarny na turniej nie pojedzie tylko trzech graczy. Zamiast nich będą natomiast świeże siły w postaci chłopaków, którzy żałują, że tydzień temu nie mogli być z nami we Wrocławiu. Łatwo się nie poddamy i na pewno zostawimy serducho na boisku
PK:Na Fortunie Pucharze Polski , Fortunie Łódź pewnie chcielbyście, żeby Fortuna Wam sprzyjała. Przypomnij młodszym widzom skąd nazwa Waszej drużyny, a jednocześnie głównego sponsora zmagań o Puchar Polski :)
DK:Fortuna wzięła się z tego, że jako grupa młodych adeptów obstawiania meczów piłkarskich udawaliśmy się do pobliskiego punktu Fortuna Zakładów Bukmacherskich i tworzyliśmy wspólne kupony na weekendowe zmagania. W ten sposób powstała nasza nazwa, która funkcjonuje do dzisiaj. Może Fortuna chce pomóc w rozwoju naszej drużyny i grać z Nami do jednej bramki?  Zapraszamy do współpracy!
Swoją drogą piękna historia - kilku młodych chłopaków, którzy po prostu stawiali mecze, aby móc je wspólnie jeszcze bardziej przeżywać kilka lat później w tej samej ekipie będzie walczyła o Fortuna Puchar Polski w piłce nożnej sześcioosobowej!
PK:Kto w drużyny najlepszym typerem ? :)
DK:Tworzymy również mocną pakę, jeśli chodzi o typy bukmacherskie, lecz zdecydowanie top of the top to Jakub Starczewski!Cieszymy się, że jeszcze u nas gra, bo już spokojnie mógłby mieszkać na Malediwach
PK:Wróćmy jeszcze na orliki. To co Was wyróżnia - to wielka kultura oraz to, że potraficie się zachować rewelacyjnie i wyglądacie znakomicie. 
Kibice na meczach, własne szaliki, koszulki za awans do 1 ligi, świece dymne na Pucharze Łodzi, ale to co mnie najbardziej urzekło po jeźdżeniu od 8 lat na turnieje ogólnopolskie jako pierwsi zrobiliście szpaler drużynie przeciwnej po wygranym spotkaniu !

To było dla mnie jeszcze większe niż Wasza wygrana w 3RK !
Ja, aż się wzruszyłem, że jesteśmy z tego samego miasta jakim jest nasza Łódź...

DK:Od zawsze staramy się grać tak, aby piłka sprawiała przyjemność, zarówno nam, jak i przeciwnikom. Nasi kibice to coś wspaniałego, czego z pewnością może nam zazdrościć każdy inny zespół. Są z Nami zawsze, w każdych ważnych chwilach. Nasza drużyna jest jak jedna rodzina, to dlatego wygląda to jak wygląda. U nas nie zaznasz krytyki lub niepotrzebnych konfliktów, wszyscy wzajemnie sobie pomagamy i to chyba był klucz do triumfów w tym sezonie. Poza tym większość z nas zna się od podstawówki - coś niesamowitego! Jeśli chodzi o szpaler, to wydawało nam się to najlepszym podziękowaniem rywalom za NIESAMOWITY finał, który zostanie w pamięci każdego z nas! Przeciwnicy już przed startem okazali się mega ludźmi również poza boiskiem, a cały finał mimo ogromnej ilości stykowych sytuacji i nerwów stał na kulturalnym poziomie. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy rywalom (wszystkim, z którymi się zmierzyliśmy) oraz specjalne podziękowania dla kibiców + nie wolno również zapomnieć o wsparciu od innych łódzkich drużyn, czyli A.K.S. Joker i Smarujcie Klapki. Z chłopakami z tych drużyn mimo często zaciętej rywalizacji zawsze potrafimy dogadać się poza boiskiem i pomóc sobie w takich chwilach jak te na ogólnopolskich turniejach!
PK: To jest piękne Damian !Liczę, że wszyscy będą brali z Was przykład, bo o to w tym chodzi, żeby cieszyć się grą. !
No to ostatnie pytanie - Jaki Typ na Fortuna Puchar Polski?

DK:Najlepsi bukmacherzy z łódzkiego polesia przewidują ogromną niespodziankę - Fortuna z drugim ogólnopolskim pucharem w tym roku!

Placeholder