TOP20 - Ranking największych FanPage w Polsce

Niesklasyfikowane Socca Newsy Lokalne Warszawa Kraków Pruszków Grudziądz Katowice Chorzów Lublin Częstochowa Poznań Ostrów Wielkopolski Sosnowiec Toruń Łódź Wrocław Szczecin Tczew Gdański Zabrze Krotoszyn Radom Radzionków Bydgoszcz Zgierz Konin Piłka Nożna

TOP20 - Ranking największych FanPage w Polsce

27 stycznia 2022, 01:05

Wszyscy doskonale wiemy, że najważniejsza jest rywalizacja na boisku. Liczą się punkty, bramki, asysty i przede wszytskim zwycięstwa.
To, że tworzymy piłkarską społeczność, która jest zafascynowana piłką nożną 6-osobową nas niesamowicie nakręca.
Staramy się Wam przekazać jak najwięcej ze świata socca i mamy wrażenie, że wychodzi nam to z dnia na dzień coraz lepiej - nie wyrabiamy się ze wszystkimi tematami, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Jednak to co nas równie mocno kręci to Wasze poczynania, ale te, które pokazujecie w sieci.
Po dobrym meczu, po wygranym turnieju, po fatalnym spotkaniu czy po świetnym transferze.
Staramy się obserwować Wasze FanPage, bo Wy razem z nami budujecie tę dyscyplinę sportu oraz świetnie się przy tym bawicie.
Są druzyny, które są świetne w social media i mają wielkie rzesze kibiców, którzy śledzą ich poczynania, więc postanowiliśmy wprowadzić ranking TOP20, żeby Was zmotywować do ciągłęgo rozwoju swoich drużynowych mediów społecznościowych i dzielenia się z innym światem socca.

Uznaliśmy, że co dwa miesiące będziemy aktualizować ranking u nas na stronie, a Wy też powinniście skorzystać czerpiąc od siebie wzajemnie najlepsze pomysły oraz poznając tworząc jednocześnie kolejne piłkarskie więzi.
W naszym zestawieniu wzięliśmy pod uwagę aktywne drużyny oraz te profile, które zajmują się tylko działalnością piłkarską, jeżeli kogoś pomineliśmy (chociaż nie wydaję nam się) to dajcie znać koniecznie :)

Już jutro tj. 28.01 zaczynamy zbierać zgłoszenia do konkursu najpopularniejsza DRUŻYNA ROKU, więc bądźcie z Nami, bo czekają świetne nagrody do wygrania.

Placeholder