TOP20 – Ranking największych FanPage w Polsce

Wszyscy doskonale wiemy, że najważniejsza jest rywalizacja na boisku. Liczą się punkty, bramki, asysty i przede wszytskim zwycięstwa.
To, że tworzymy piłkarską społeczność, która jest zafascynowana piłką nożną 6-osobową nas niesamowicie nakręca.
Staramy się Wam przekazać jak najwięcej ze świata socca i mamy wrażenie, że wychodzi nam to z dnia na dzień coraz lepiej – nie wyrabiamy się ze wszystkimi tematami, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Jednak to co nas równie mocno kręci to Wasze poczynania, ale te, które pokazujecie w sieci.
Po dobrym meczu, po wygranym turnieju, po fatalnym spotkaniu czy po świetnym transferze.
Staramy się obserwować Wasze FanPage, bo Wy razem z nami budujecie tę dyscyplinę sportu oraz świetnie się przy tym bawicie.
Są druzyny, które są świetne w social media i mają wielkie rzesze kibiców, którzy śledzą ich poczynania, więc postanowiliśmy wprowadzić ranking TOP20, żeby Was zmotywować do ciągłęgo rozwoju swoich drużynowych mediów społecznościowych i dzielenia się z innym światem socca.

Uznaliśmy, że co dwa miesiące będziemy aktualizować ranking u nas na stronie, a Wy też powinniście skorzystać czerpiąc od siebie wzajemnie najlepsze pomysły oraz poznając tworząc jednocześnie kolejne piłkarskie więzi.
W naszym zestawieniu wzięliśmy pod uwagę aktywne drużyny oraz te profile, które zajmują się tylko działalnością piłkarską, jeżeli kogoś pomineliśmy (chociaż nie wydaję nam się) to dajcie znać koniecznie 🙂

Już jutro tj. 28.01 zaczynamy zbierać zgłoszenia do konkursu najpopularniejsza DRUŻYNA ROKU, więc bądźcie z Nami, bo czekają świetne nagrody do wygrania.