FUKSIARZ

08 czerwca 2023, 07:47

W końcu zaczynamy prawdziwą zabawę i wchodzimy od dzisiaj w fazę pucharową turnieju.
Do finału pozostało, aż 5 spotkań. W tej fazie musimy wyłonić już zwycięzców.
Na czwartek na 1/16 finału przygotowaliśmy dla Was następujące pary.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy razem z nami i z naszym partnerem jakim są legalne zakłady bukmacherskie fuksiarz.pl. Przygotowaliśmy dla najlepszych typerów, którzy poprawnie obstawią w komentarzach na fb 1X2 w niżej wymienionych spotkaniach freebety w wysokości 20zł.

Zapraszamy do zabawy na facebooku socca.pl

UKRAINA - ALBANIA

Ukraina wyrasta nam na jednego z faworytów tego mundialu. Pokazali, że są bardzo dobrze zorganizowani i stanowią bardzo silną drużynę. Przez fazę grupowa przeszli jak burza zostawiając w polu wszystkich swoich przeciwników. Albania ma z koli jedną bardzo ważną rzecz na tych mistrzostwach czyli fanatycznych kibiców, którzy mogą zdeprymować rywala. Jednak tutaj umiejętności są zdecydowani po stronie naszych wschodnich sąsiadów.

TYP REDAKCJI: UKRAINA

CHORWACJA - GRUZJA

Jedno z ciekawszych spotkań 1/16 finału. Uważamy, że będzie to twardy, trudny mecz dla obu stron.
Wczoraj Gruzja nawet przy szalonym dopingu Marokańskich kibiców potrafiła dobrze grać w piłkę i zremisować. Chorwacja wyszła z drugiego miejsca ulegając nieznacznie Meksykowi, ale dwaj pozostali przeciwnicy jakim była Kostaryka i Syria to zdecydowanie był trening strzelecki niż mecz w którym Chorwaci mogli pokazać swoje umiejętności.
Postawimy tutaj na niespodziankę.

TYP REDAKCJI: GRUZJA

MAROKO - OMAN

W Niemieckim Essen to z pewnością będzie niesamowite wydarzenie. Reprezentantów obu krajów jest u naszych zachodnich sąsiadów bardzo dużo. Obie drużyny po raz pierwszy wyszły z fazy grupowej i na pewno jedna z nich znajdzie się też w 1/8 finału mistrzostw świata. Liczymy tutaj na ciekawy pojedynek pełen piłkarskich emocji zarówno na boisku jak i na trybunach.
Bliżej nam zdecydowanie do remisu, ale postawimy na OMAN, który na ten moment jest najbliżej zorganizowania kolejnego mundialu w 2024 roku.

TYP REDAKCJI: OMAN

Placeholder