Startują zapisy do PUCHARU ŚLĄSKA 2! Na południe Polski znów zjadą się drużyny z całego kraju!

Socca

Startują zapisy do PUCHARU ŚLĄSKA 2! Na południe Polski znów zjadą się drużyny z całego kraju!

Miesiąc temu, 29 maja 2024

Aż rok kazali nam czekać organizatorzy na kolejną edycję turnieju, który "debiutując" na rynku wbił się do ścisłej czołówki turniejów socca w Polsce. Szóstki.com tym razem przenoszą się z chorzowskich Kresów do Świętochłowic, gdzie we współpracy z miastem chcą zorganizować wydarzenie na jeszcze wyższym poziomie niż za pierwszym razem. Nadchodzi Puchar Śląska 2!

30 czerwca 2024 - zapisujemy tę datę w kalendarzu socca i na pewno będziemy dla Was relacjonować co dzieję się tego dnia na Śląsku. Udział każdego dnia potwierdzają kolejne topowe ekipy w Polsce, a ponad połowa wszystkich miejsc jest już zajęta!

Tegoroczna edycja Pucharu Śląska odbędzie się na pięknym obiekcie "Skałka". Świeżo oddane do użytku pełnowymiarowe boisko zamknięte jest w pięknym kompleksie, dzięki czemu okrąża je wspaniała infrastruktura jak orlik, korty tenisowe, dirt-park, boisko do piłki plażowej oraz basen ze zniżkami dla uczestników turnieju. Wisienką na torcie jest staw wraz z wieloma restauracjami/pubami oraz atrakcje takie jak rowerki wodne. Tutaj między meczami lub fazami turnieju odpocząć mogą wszystkie przyjezdzne drużyny. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Tak było rok temu:

Pierwszą edycję nazwaną "Jadar Auto Puchar Śląska 2023" wygrała drużyna BJM Kraków, dla której to był ostatni gwizdek, by wygrać przepustkę na Fortuna Puchar Polski Socca. Na drugim miejscu uplasował się Tanatos Warszawa, a podium uzupełniła lokalna Tiki-Taka! W turnieju gościliśmy drużyny z Bydgoszczy, Ełku, Częstochowy, Krakowa czy Grudziądza.

Turnieje Szostki.com mają w sobie coś wyjątkowego, bowiem tworzą je najwięksi zajawkowicze w Polsce. Pierwszą edycję Pucharu Śląska współtworzyło ponad 30 wolontariuszy z różnych zakątków kraju. Priorytetem dla organizatorów przede wszystkim - jak sami mówią - jest tworzenie dobrych warunków dla drużyn. Sami grali lub grają w rozgrywkach socca, więc oni najlepiej wiedzą, czego drużyny oczekują po takim turnieju.

Puchar Śląska 2 zapowiada się naprawdę bombowo. Gwarantowane aż 5 meczów w fazie grupowej, konferansjer prowadzący całe wydarzenie, strefa FOOD, strefa CHILL-OUT, strefa KIDS, transmisja na żywo wzbogacona o komentarz na żywo dzięki naszym komentatorom, branding na poziomie ogólnopolskim, masa partnerów oraz bezproblemowa formuła turnieju.

Zapraszamy Was serdecznie do zapisów pod nr 698-102-560 (Dawid Marasek) oraz na mail: pucharslaska@szostki.com. My też tam będziemy i gwarantujemy ogień!

Placeholder