Czas na Socca Warsaw Cup 2024!

Socca

Czas na Socca Warsaw Cup 2024!

12 stycznia 2024, 20:28

Już za chwilkę, już za momencik pod ogromnym balonem w Ożarowie Mazowieckim wybrzmi pierwszy gwizdek i rozpocznie się SOCCA WARSAW CUP 2024. Jeden z większych turniejów w Europie w którym weźmie udział, aż 112 drużyn.
Dla większości z Was to, aż 112 drużyn, ale dla Rafała Milewskiego  - głównego organizatora SWC2024 to tylko 112 drużyn, ponieważ ograniczyło nas tylko miejsce i możliwość skorzystania z obiektu.
Chętnych zgłoszeń było prawie 130, więc nie mamy wątpliwości, że turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Kto by nie chciał zostawić w pokonanym polu ponad 100 ekip z całej Polski i zza granicy?
To jest z pewnością coś co zostanie w pamięci, każdego zwycięzcy tak jak zostało w głowie MVP Socca Warsaw Cup 2023 oraz mistrza zeszłorocznych zmagań Piotra Błędowskiego z drużyny Markus Stawiguda, który przyjedzie bronić tytułu, ale pod nazwą MAS-BUD Stawiguda.

Występ w Socca Warsaw cup 2023 wspominam z niezwykłym entuzjazmem. Wynik pomógł w takim spojrzeniu na całokształt, natomiast organizacja i spięcie tego wszystkiego było na niesamowitym poziomie za co ogromny ukłon w waszą stronę. Jeżeli chodzi o nasz cel to bardzo chcielibyśmy walczyć o strefę medalową. Zdajemy sobie sprawę że będzie to niezwykły wyczyn z tego względu, że na turnieju znajdą się najlepsze ekipy z kraju. Uważam jednak, że do odważnych świat należy, a my jako drużyna znamy swoją wartość i zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby to stało się faktem. Odnośnie składu to będzie kilka roszad względem poprzedniego roku. Bardzo nas cieszy obecność Bartka Piórkowskiego, który jest dobrze znany tej społeczności, a ze względów osobistych nie mógł wystąpić w poprzedniej edycji. Jako zespół ubolewamy nad brakiem Jakuba Mosakowskiego, który w ostatniej edycji świetnie trzymał tył, a tym razem zatrzymały go obowiązki służbowe. Podsumowując to z pozytywnym nastawieniem przyjedziemy w niedziele, żeby sprawić kolejną niespodziankę.

Piotrek został sklasyfikowany na 38 miejscu w plebiscycie na ZAWODNIKA ROKU.
Oprócz wspomnianego MAS-BUDu faworytów do wygrania jest co najmniej kilkunastu.
EXC MOBILE OCHOTA
POŁCZYN BROTHERS  
METALBARK BYDGOSZCZ
MISTRZOWIE UK
KS BROWAREK
FAMILIA GRECO WROCŁAW
RED STARS
GLADIATORZY ETERNIS
KAPELA WESELNA KRAKÓW
ET PROMO ŁÓDŹ
FLORIAN WARSZAWA
FC GORLICKA
FC KEBAVITA
FC NOSTER
IN PLUS POJEMNA HALINA

To tylko kilka niesamowitych drużyn z bogatą historią w Socca, a każdy turniej ma swojego czarnego konia oraz rządzi się swoimi prawami, więc wskazać nawet najlepszą czwórkę jest naprawdę bardzo ciężko.

Dominik Rek – socca.pl:
Myślę, że to będzie bardzo zaskakujący i pełen emocji turniej bo mamy wiele nowych ekip, o których nie wiemy zbyt wiele. Wiemy natomiast jedno, poziom sportowy będzie zbliżony do ubiegłego roku, więc czekają nas 2 piękne dni piłkarskich emocji.Cała zabawa startuje już w sobotę o godzinie 16:00, a skończy meczem finałowym w niedzielę o godzinie 21:45!
Kto z nas nie czeka na taki weekend piłkarskich wielkich emocji?
112 drużyn
16 grup
368 spotkań
8 arbitrów
2 Fotografów
2 Kamerzystów
2 Medyków
1 Selekcjoner kadry Polski piłki sześcioosobowej
1 Spiker - Łukasz Adamski – Konferansjer
3 komentatorów z SOCCA.pl
14 koordynatorów Liga Fanów

1 ZWYCIĘZCA
!
1 PRZEPUSTKA NA PUCHAR POLSKI !

Rafał Milewski – główny organizator Socca Warsaw Cup 2024:
Rekord drużyn w naszym turnieju, który już od kilku lat jest tradycją w okresie zimowy, ale drugi raz sygnowany nazwą SOCCA. To ma być święto piłki nożnej 6-osobowej dla wszystkich drużyn.
Liczę, że każda drużyna będzie się świetnie bawić oraz życzę, żeby nikt nie wrócił do domu z kontuzją.
Zapowiada się niesamowity weekend i jestem spokojny o poziom sportowy patrząc na to jakie marki socca przyjadą rywalizować do Ożarowa Mazowieckiego. Z tego miejsca życzę wszystkim powodzenia! Niech wygra najlepszy.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia materiałów video z lat 2017-2023, bo teraz to już gigant turniejowy.
Całą historię znajdziecie TUTAJ:
https://ligafanow.pl/rozgrywki/puchar/socca-videoA jak brakuje Wam czasu to koniecznie znajdźcie trzy i pół minuty na obejrzenie jak wyglądało -
SOCCA WARSAW CUP 2023!Placeholder