ET go home - co w Bydgoszczy piszczy

Socca Mecze Bydgoszcz

ET go home - co w Bydgoszczy piszczy

20 listopada 2021, 18:39

Poczatek ligi w Bydgoszczy był bardzo trudny z 10 drużyn ktore miały przystąpić o przepustki na MP i Mistrzostwo Miasta pozostało 6 fakt stworzyła się bardzo silna liga w której każdy kazdemu może zabrać punkty , ale na przyszłość chcielibyśmy jednak , aby liga liczyła te 10 mocnych teamów.
Co jednak pocieszajace to duża ilość zespołów w pozostałych ligach z czego niezmiernie się cieszymy życząc, każdej z nich dobrej zabawy i mega wyników. Pierwszy etap rozgrywek minął w szybkim tempie nie ukrywajac przed samym startem sezonu dla większości zainteresowanych murowanym faworytem do Mistrzostwa Bydgoszczy był zeszłoroczny Mistrz drużyna Metalbarku .
Sezon pokazuje jednak, że sprawa jest otwarta i to Metalbark musi sie spiąć i odrabiać poniesione straty biorąc pod uwagę, fakt że dopadły ich kontuzje co idzie w parze z kłopotami kadrowymi jednak dla takiej drużyny to żadne usprawiedliwienie.

Metalbark w tym sezonie jeszcze nie pokazał swojej mocy

Trzeba podnieść głowy do góry przetrwać najgorsze i powalczyć o obronę tytułu na którą spokojnie ich stać przecież potrafią demolowac rywali co pokazali chociażby w poprzednim sezonie zdobywając dubletw stolicy kujawsko-pomorskiego.
Wirtualnym liderem ligi jest zespół prowadzony przez kontrowersyjnego Menadżera dobrze znany zespół Bydgoszcz FC, który rozegrał po prostu mniej meczów od Bedsow. Drużyna, ktora zawsze jest zagadka posiadająca bardzo szeroką kadre często grająca w zupełnie innym składzie niż mecz wcześniej co nie zawsze dobrze wygląda na arenie ogólnopolskiej.
Jednak ten sezon może być naprawdę ich, ale do tego potrzeba dużo pracy i stabilności o co się zbytnio nie martwię ponieważ Menadżer będzie trzymał rękę na pulsie. FCB posiada bardzo dużo jakości jednak przez częsta zmiane składów na dane mecze tracą to coś co decyduje o stratach punktów - zgranie i kolektyw. Nie mniej jednak to teraz główny faworyt rozgrywek i bardzo byśmy chcieli , aby zawitali na arenie ogólnopolskiej reprezentując Nasze Miasto. Bedsi jak zawsze to zespół kolektyw ktory przed każdym sezonem ma jasny cel Mistrzostwo. Myślę że nie do końca mogą być zadowoleni mimo prowadzenia w tabeli. Graja nierówno maja mecze dobre i złe nic pośrodku.
Zespół bez ktorego napewno liga byłaby zupełnie inna trudny przeciwnik dla każdego nigdy nie odda punktów za darmo.Słyna z walki na boisku i agresywnego krycia na własnej połowie.

Czas na zespół,który najbardziej pozytywnie Nas zaskoczył druzyna Dachu ktora potrafi naprawde napsuć sporo krwi i każdemu odebrać punkty zaczęli swietnie a apetyt rośnie w miare jedzenie.Zbudowali fajny zespół który chce grać i zajść jak najwyżej jestem pewny ze ich mecze będą świetna reklama dla Playareny Bydgoszcz i z całą pewnością powalczą o pudla ktore naprawde jest w ich zasięgu. Najniższe miejsce w tabeli okupuje team Dolina Grabów to dość nieoczekiwane i poniżej oczekiwań.Zespół który gra niezwykle twardo potrafiący każdemu odebrać punkty przechodzi kryzys.Spodziewamy sie naprawde więcej bo wiemy co potrafi grac ten zespół i jakiue ma walory.Wierzymy że zima dobrze im zrobi i zobaczymy zespół Doliny z 1 rundy zeszłego sezonu wiemy że to możliwe i czekamy na więcej z ich strony.


Już w następnym artykule we wtorek zapytamy kapitanów Bydgoskiej Playarena o podsumowanie minionej rundy, o cele na ten sezon oraz wiele innych - wyczekujcie.

Placeholder