Kolejna odsłona współpracy pomiędzy TOTALbet i Socca.pl. Niesamowite nagrody, tego jeszcze nie było!

Kolejna odsłona współpracy pomiędzy TOTALbet i Socca.pl. Niesamowite nagrody, tego jeszcze nie było!

22 listopada 2023, 20:48

Współpraca pomiędzy TOTALbet a Socca.pl wchodzi na wyższy poziom! W ramach kooperacji obu ekip powstał nowy projekt, w którym będziecie mogli zgarnąć dla swojej drużyny jeden z czterech kompletów koszulek lub 50 000 zł! Co należy zrobić, aby wraz z kumplami cieszyć się jedną z tych wspaniałych nagród? Przekonacie się o tym czytając poniższy artykuł.

Współpraca pomiędzy TOTALbet a Socca.pl od samego początku układa się znakomicie, a jej najnowszym owocem jest Twój Kontrakt. Jest to projekt skierowany do wszystkich drużyn amatorskich – zarówno tych z boisk pełnowymiarowych, jak i tych, które na co dzień rywalizują w formacie sześcioosobowym czy na hali. Podobnie jak na murawie, liczyć będzie się Wasza kreatywność oraz upór w dążeniu do celu. Możemy jednak zapewnić, że najwytrwalsi zostaną odpowiednio wynagrodzeni. Do zgarnięcia będą bowiem cztery komplety koszulek, a także 50 000 zł! Mobilizujcie kumpli z drużyny i dołączajcie do naszej zabawy!

Jak zdobyć nagrody?

 

Nagrodą główną jest kontrakt dla Twojej drużyny, opiewający na niewyobrażalną w skali amatorskiego futbolu kwotę 50 000 zł. Aby wziąć udział w tym projekcie, Kapitan musi zarejestrować swoją drużynę poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie – podczas trwania konkursu – waszym zadaniem będzie informowanie fanów o głosowaniu, a także aktywność oznaczająca dodawanie do publikacji hasztagu #KontraktTOTALbet. Drużyna, która w okresie trwania konkursu wykaże się największą kreatywnością w social mediach stanie przed szansą zgarnięcia nagrody głównej – kontraktu od TOTALbet wartego 50 000 zł! W tym meczu liczy się kreatywność i zaangażowanie!

 

Równolegle Wasze zespoły będą mogły rywalizować o wygranie jednego z czterech kompletów koszulek piłkarskich. W tym przypadku musicie jednak wykazać się nie lada zaangażowaniem, zachęcając swoich znajomych do oddawania głosów na Waszą drużynę. Raz w miesiącu ekipa z największą liczbą „lajków” otrzyma od TOTALbet komplet koszulek meczowych – jest zatem o co grać! Z kronikarskiego obowiązku dodamy jedynie, że jedna osoba może oddać tylko jeden głos dziennie.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące projektu Twój Kontrakt znajdują się na stronie www.twojkontrakt.pl. Tam też znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Powodzenia i pamiętajcie – bądźcie kreatywni i zaangażowani!


Placeholder