Szóstki.com – nowy gracz na mapie piłkarskiej Polski!

Cześć Wszystkim! Dziś w nieco innej roli – zawsze w moich artykułach możecie poznać drużyny i projekty najbardziej ześwirowanych osób w piłce 6-osobowej, ale dziś będę chciał przybliżyć wam mój projekt, który ma zrobić sporo zamieszania😎

Nowy rok, nowe wyzwania – znacie tę śpiewkę? Tym razem i ja postanowiłem w to pójść startując z Szóstkami.

Czym są Szóstki?

Jest to projekt mający na celu skupianie wielu sportowych wariatów na przeróżnych turniejach piłkarskich! Organizacja takich wydarzeń to jedna z rzeczy, którymi chcę się zajmować w życiu.

Docelowo mają to być turnieje piłkarskie organizowane nie tylko dla amatorów w kategorii open, ale także dla akademii piłkarskich. Z początku projekt będzie działał oraz prężnie rozwijał się na Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim, ale w przyszłości celujemy w całą Polskę!

W ciągu najbliższych tygodni wystartuje witryna internetowa Szóstki.com. Będzie to nasza druga po stronie na facebook’u platforma do komunikacji ze społecznością.

Kto za tym stoi?

Przede wszystkim dwie osoby – ja oraz Marcin Tomala, czyli człowiek od zadań niemożliwych. Główny koordynator rozgrywek Playarena Chorzów oraz człowiek, który nie mając do dyspozycji najnowszego sprzętu, dysponowanego przez firmy z branży, dorównuje im levelem co roku tworząc dla Was wspólnie z przyjaciółmi transmisję LIVE z turniejów ogólnopolskich playarena.pl

Ale wiadomo, że turnieju we dwójkę nie zorganizujesz (chyba że najmniejszym nakładem pracy). Na każde wydarzenie będziemy starać werbować się naszych dobrych znajomych, którzy są w stanie stworzyć z nami odjazdowe wydarzenia! Przy pierwszym turnieju pomagają nam m.in. znani ze środowiska piłki 6-osobowej: Sebastian Witerski, popularny ,,Mats”, Daniel Strychalski czy chociażby cała centrala rozgrywek playarena.pl.

Coś więcej o pierwszym turnieju…

Puchar Śląska 2023 1-2 Lipca 2023 Świętochłowice, Ul. Bytomska 40

Zaczynamy na prawdę z GRUBEJ rury i chyba mocniej rozpocząć się nie da. Pierwszym turniejem, który organizujemy jest PUCHAR ŚLĄSKA 2023! To wydarzenie ma być OGROMNE! Puchar Śląska będzie dwudniowy – zaproszone są WSZYSTKIE drużyny piłki 6-osobowej z CAŁEJ Polski! Celujemy w minimum 96 drużyn, jednak nie chcemy też, by ktokolwiek czuł się jak część ,,masówki”.

Sam jestem zawodnikiem, a oprócz tego rozmawiam z przeróżnymi ludźmi ze świata piłki. Znam odczucia i wymagania zawodników, wiem czego chcą od takiego turnieju i jak temu sprostać. Poziom organizacyjny będzie najwyższy:

– Od rzeczy technicznych mamy najlepszego specjalistę z osobami do pomocy,

– Od oprawy foto/video mamy między innymi Dominika Modrzyka – fotografa, którego zdjęcia możecie oglądać dosłownie wszędzie i ich jakość obroni się sama.

– Od oprawy medialnej tego wydarzenia jestem w głównej mierze ja. Kto mnie zna ten wie, że wprost uwielbiam różne gadżety, smaczki czy wszystko co może być sygnowane własnym produktem. Branding oraz Social Media leżą w moich rękach.

– Oprócz tego mamy całą grupę ludzi odpowiadającą, za rzeczy logistyczne lub niezdefiniowane. Jest Daniel Strychalski – Kapitan Roku 2022 playarena.pl. Jest również Witer – cała grupa osób, a to jeszcze nie koniec!

Co wyróżnia Szóstki?

Na pewno to sam duet organizatorów jest hitem wszystkiego. 19-letni Sosnowiczanin i 38-letni Chorzowianin o takiej samej zajawie i zaangażowaniu. Wszystkie bariery przełamane na raz haha.

A zupełnie serio, z tego kontrastu wynika wiele plusów. Nie jesteśmy zamknięci w jednym schemacie. Mamy różne spojrzenia na daną sprawę i to pozwala nam dopasować wszystko najlepiej jak potrafimy. Wyciągamy też wnioski z innych turniejów naszych kolegów po fachu – zbieramy co najlepsze i łączymy w całość.

Mamy wiele unikatowych pomysłów, których nikt do tej pory nie stosował. Na przykład jesteśmy w trakcie załatwiania, by każdy uczestnik turnieju miał wstęp za darmo na basen, który jest tuż obok. Na naszym turnieju będzie również strefa dla dzieci, czyli: zamki dmuchane, waty cukrowe, sztalugi do malowania, animacje, dart plenerowy dmuchany i inne atrakcje. Nie zabraknie oczywiście Foodtrucków m.in. Czaplomanii, ogródka grillowego Kalifornii, Coffebike’a, czy chociażby strefy chill-out.

Drużyny z daleka, które wezmą udział w naszym turnieju mają oczywiście możliwość grania w grupie niedzielnej, celem zmniejszenia kosztów wyjazdu. Opieka medyczna czy najlepsi sędziowie na Śląsku – to chyba oczywiste, Innowacyjny system rozgrywania fazy grupowej wzorowany na Socca Warsaw Cup organizowanym przez Ligę Fanów. Apropo Socca Warsaw Cup, Puchar Śląska poprowadzi… konferansjer Łukasz Adamski! Zdecydowanie kot jakich mało!

Sam Puchar Śląska też będzie najprawdopodobniej inauguracją całego kompleksu sportowego, który został wybudowany przy Bytomskiej 40 w Świętochłowicach. To jest zaszczyt móc otworzyć tak ogromny obiekt (w ogóle jakikolwiek obiekt haha)

O co walczą drużyny?

Zwycięzcy otrzymają DWA UNIKATOWE PUCHARY – jeden stworzony przez Szóstki.Com, a drugi dedykowany Pucharowi Śląska.

Dostają również PRZEPUSTKĘ na ogólnopolski turniej Fortuna PUCHAR POLSKI Playarena 2023. Dodatkowo będzie masa innych nagród fundowanych przez naszych sponsorów, których jeszcze nie możemy zdradzić. Mamy w planach wiele wyróżnień indywidualnych, których do tej pory nigdzie nie widzieliśmy oraz te podstawowe jak MVP, bramkarz turnieju itd.

Zapisy na Puchar Śląska

Z uwagi na ciągłe rozmowy z potencjalnymi, nowymi partnerami nie ma jeszcze plakatu turnieju, natomiast same zapisy startują już dziś.

To wszystko co wymieniłem wyżej macie w cenie ledwie 600 złotych, co jak na obecne standardy turniejowe w kraju + galopującą inflacje jest uważam bardzo odpowiednią ceną.

Dodatkowo przez pierwsze 3 tygodnie począwszy od dziś (04.04) obowiązuje zniżka -50 zł dla każdej zapisanej drużyny!

Zapisz drużynę na Puchar Śląska:

📬 Wystarczy napisać na adres e-mail: zapisy@szostki.com podając:

– miasto

– nazwę drużyny

– imię nazwisko Kapitana

– numer kontaktowy

W odpowiedzi otrzymacie formularz zgłoszeniowy i numer konta do wpłat wpisowego.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Napisz do nas:

📞698-102-460 Dawid Marasek

📞505-958-322 Marcin Tomala

📩Zapisy@szostki.com

Zapiszcie się i zobaczcie sami, jak robimy to my!