Szóstki.com - nowy gracz na mapie piłkarskiej Polski!

Socca Newsy Lokalne Katowice Chorzów Sosnowiec Zabrze Radzionków Piłka Nożna Świat Piłki Fortuna Puchar Polski

Szóstki.com - nowy gracz na mapie piłkarskiej Polski!

05 kwietnia 2023, 19:00

Cześć Wszystkim! Dziś w nieco innej roli - zawsze w moich artykułach możecie poznać drużyny i projekty najbardziej ześwirowanych osób w piłce 6-osobowej, ale dziś będę chciał przybliżyć wam mój projekt, który ma zrobić sporo zamieszania?

Nowy rok, nowe wyzwania - znacie tę śpiewkę? Tym razem i ja postanowiłem w to pójść startując z Szóstkami.

Czym są Szóstki?

Jest to projekt mający na celu skupianie wielu sportowych wariatów na przeróżnych turniejach piłkarskich! Organizacja takich wydarzeń to jedna z rzeczy, którymi chcę się zajmować w życiu.

Docelowo mają to być turnieje piłkarskie organizowane nie tylko dla amatorów w kategorii open, ale także dla akademii piłkarskich. Z początku projekt będzie działał oraz prężnie rozwijał się na Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim, ale w przyszłości celujemy w całą Polskę!

W ciągu najbliższych tygodni wystartuje witryna internetowa Szóstki.com. Będzie to nasza druga po stronie na facebook'u platforma do komunikacji ze społecznością.

Kto za tym stoi?

Przede wszystkim dwie osoby - ja oraz Marcin Tomala, czyli człowiek od zadań niemożliwych. Główny koordynator rozgrywek Playarena Chorzów oraz człowiek, który nie mając do dyspozycji najnowszego sprzętu, dysponowanego przez firmy z branży, dorównuje im levelem co roku tworząc dla Was wspólnie z przyjaciółmi transmisję LIVE z turniejów ogólnopolskich playarena.pl

Ale wiadomo, że turnieju we dwójkę nie zorganizujesz (chyba że najmniejszym nakładem pracy). Na każde wydarzenie będziemy starać werbować się naszych dobrych znajomych, którzy są w stanie stworzyć z nami odjazdowe wydarzenia! Przy pierwszym turnieju pomagają nam m.in. znani ze środowiska piłki 6-osobowej: Sebastian Witerski, popularny ,,Mats”, Daniel Strychalski czy chociażby cała centrala rozgrywek playarena.pl.

Coś więcej o pierwszym turnieju…

Puchar Śląska 2023 2 Lipca 2023 Chorzów, Ul. Wolności 139

Zaczynamy na prawdę z GRUBEJ rury i chyba mocniej rozpocząć się nie da. Pierwszym turniejem, który organizujemy jest PUCHAR ŚLĄSKA 2023! To wydarzenie ma być OGROMNE! Puchar Śląska będzie niezapomniany - zaproszone są WSZYSTKIE drużyny piłki 6-osobowej z CAŁEJ Polski! Celujemy w minimum 96 drużyn, jednak nie chcemy też, by ktokolwiek czuł się jak część ,,masówki”.

Sam jestem zawodnikiem, a oprócz tego rozmawiam z przeróżnymi ludźmi ze świata piłki. Znam odczucia i wymagania zawodników, wiem czego chcą od takiego turnieju i jak temu sprostać. Poziom organizacyjny będzie najwyższy:

- Od rzeczy technicznych mamy najlepszego specjalistę z osobami do pomocy,

- Od oprawy foto/video mamy między innymi Dominika Modrzyka - fotografa, którego zdjęcia możecie oglądać dosłownie wszędzie i ich jakość obroni się sama.

- Od oprawy medialnej tego wydarzenia jestem w głównej mierze ja. Kto mnie zna ten wie, że wprost uwielbiam różne gadżety, smaczki czy wszystko co może być sygnowane własnym produktem. Branding oraz Social Media leżą w moich rękach.

- Oprócz tego mamy całą grupę ludzi odpowiadającą, za rzeczy logistyczne lub niezdefiniowane. Jest Daniel Strychalski - Kapitan Roku 2022 playarena.pl. Jest również Witer - cała grupa osób, a to jeszcze nie koniec!

Co wyróżnia Szóstki?

Na pewno to sam duet organizatorów jest hitem wszystkiego. 19-letni Sosnowiczanin i 38-letni Chorzowianin o takiej samej zajawie i zaangażowaniu. Wszystkie bariery przełamane na raz haha.

A zupełnie serio, z tego kontrastu wynika wiele plusów. Nie jesteśmy zamknięci w jednym schemacie. Mamy różne spojrzenia na daną sprawę i to pozwala nam dopasować wszystko najlepiej jak potrafimy. Wyciągamy też wnioski z innych turniejów naszych kolegów po fachu - zbieramy co najlepsze i łączymy w całość.

Mamy wiele unikatowych pomysłów, których nikt do tej pory nie stosował. Na przykład na naszym turnieju będzie również strefa dla dzieci, czyli: zamki dmuchane, waty cukrowe, sztalugi do malowania, animacje, dart plenerowy dmuchany i inne atrakcje. Nie zabraknie oczywiście Foodtrucków m.in. Czaplomanii, ogródka grillowego Kalifornii, Coffebike’a, czy chociażby strefy chill-out.

Drużyny z daleka, które wezmą udział w naszym turnieju mają oczywiście możliwość grania w później rozgrywanych grupach - celem umożliwienia przyjazdu. Opieka medyczna czy najlepsi sędziowie na Śląsku - to chyba oczywiste, Innowacyjny system rozgrywania fazy grupowej wzorowany na Socca Warsaw Cup organizowanym przez Ligę Fanów. Apropo Socca Warsaw Cup, Puchar Śląska poprowadzi… konferansjer Łukasz Adamski! Zdecydowanie kot jakich mało!

O co walczą drużyny?

Zwycięzcy otrzymają DWA UNIKATOWE PUCHARY - jeden stworzony przez Szóstki.com, a drugi dedykowany Pucharowi Śląska.

Dostają również PRZEPUSTKĘ na ogólnopolski turniej Fortuna PUCHAR POLSKI Playarena 2023. Dodatkowo będzie masa innych nagród fundowanych przez naszych sponsorów, których jeszcze nie możemy zdradzić. Mamy w planach wiele wyróżnień indywidualnych, których do tej pory nigdzie nie widzieliśmy oraz te podstawowe jak MVP, bramkarz turnieju itd.

Zapisy na Puchar Śląska

Z uwagi na ciągłe rozmowy z potencjalnymi, nowymi partnerami nie ma jeszcze plakatu turnieju, natomiast same zapisy startują już dziś.

To wszystko co wymieniłem wyżej macie w cenie ledwie 600 złotych, co jak na obecne standardy turniejowe w kraju + galopującą inflacje jest uważam bardzo odpowiednią ceną.

Dodatkowo przez pierwsze 3 tygodnie począwszy od dziś (04.04) obowiązuje zniżka -50 zł dla każdej zapisanej drużyny!

Zapisz drużynę na Puchar Śląska:

? Wystarczy napisać na adres e-mail: zapisy@szostki.com podając:

- miasto

- nazwę drużyny

- imię nazwisko Kapitana

- numer kontaktowy

W odpowiedzi otrzymacie formularz zgłoszeniowy i numer konta do wpłat wpisowego.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Napisz do nas:

692-561-681 Sebastian Witerski

?698-102-460 Dawid Marasek

?505-958-322 Marcin Tomala

?Zapisy@szostki.com

Zapiszcie się i zobaczcie sami, jak robimy to my!

Placeholder