TOP20 nominowanych do Zawodnika Roku 2021!

Socca

TOP20 nominowanych do Zawodnika Roku 2021!

09 stycznia 2022, 13:34

Rozstrzygnięcie plebisytu na Zawodnika Roku 2021 zbliża się wielkimi krokami. Lista nominowanych skurczyła się o 30 osób i w ostatecznym pojedynku zostało już tylko TOP20!

Od 11.01 do 25.01 będziemy na playarena.pl będą publikowane miejsca od 20 do 6, a ostateczne wyniki oraz zwycięzce poznamy 30.01.
Sprawdźcie kto został jeszcze w grze, jeżeli chodzi o zdobycie tego prestiżowego tytułu.

Stawka zawodników jest naprawdę imponująca.

TOP20 do Zawodnika Roku 2021

Imię i nazwisko: Oleh Korobka

Klub: Lumumby Łódź

Sukcesy w 2021 roku: 4 miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Polski.

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Bardzo dobry turniej finałowy mistrzostw Polski gdzie był motorem napędowym swojej drużyny.

Imię i nazwisko: Mateusz Zasadzki

Klub: Toho Grodzisk Mazowiecki

Sukcesy w 2021 roku: 4msc na Pucharze Polski, zdobywca pucharu Pruszkowa, 3.miejsce w Warszawie

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Jeden z liderów Toho. Bardzo dobry turniej finałowy Pucharu Polski gdzie był jednym z najlepszych zawodników.

Imię i nazwisko: Marcin Juszczak

Klub: Piwkarze Szczecin

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Szczecina, zdobywca PP, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego, MVP Szczecin

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Kapitalny zawodnik, bardzo skuteczny. Lider Piwkarzy, z którymi zdobył Puchar Polski.

Imię i nazwisko: Patryk Dudziński

Klub: Newell's Old Boys Jastrzębie Zdrój

Sukcesy w 2021 roku: Ćwierćfinał MP, Zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego (5 bramek w turnieju), Król strzelców el.mp (20 bramek), odkrycie Socca.pl na turnieju el.mp

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Kapitalny pivot, bardzo dobrze zbudowany, świetny w grze tyłem do bramki, bardzo skuteczny w ofensywie. Jeden z kandydatów do gry w reprezentacji Polski.

Imię i nazwisko: Andrzej Musiał

Klub: Kapela Weselna Kraków

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Polski, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Jedno z największych odkryć tego sezonu. Lider Kapeli Weselnej, z którą sięgnął po mistrzostwo Polski. Jeden z kandydatów do debiutu w reprezentacji Polski.

Imię i nazwisko: Norbert Jasowicz

Klub: Kapela Weselna Kraków

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Polski, najlepszy bramkarz turnieju finałowego mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 18

Krótki opis: Jeden z najlepszych bramkarzy w Polsce, który od kilku lat dobija się do bram reprezentacji Polski. W tym roku w końcu doczekał się sukcesu swojej drużyny, z którą zdobył Mistrzostwo Polski.

Imię i nazwisko: Mariusz Milewski

Klub: Gorlicka Warszawa

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Warszawy, 2 miejsce w Pucharze Warszawy, 2 miejsce w mistrzostwach Polski, 3 miejsce w Pucharze Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 24

Krótki opis: Multimedalista mistrzostw Polski i Pucharu Polski, dwukrotny srebrny medalista mistrzostw świata, prawdopodobnie najlepsza lewa noga w Polsce

Imię i nazwisko: Marcel Gorczyca

Klub: Gorlicka Warszawa

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Warszawy, 2 miejsce w pucharze Warszawy, MVP rozgrywek w Warszawie, 2 miejsce na mistrzostwach Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Zawodnik z wielką przyszłością w Socca jeśli tylko będzie się rozwijał tak jak do tej pory. Nie boi się wziąć odpowiedzialności na swoje barki co pokazał chociażby w meczu ćwierćfinałowym na ostatnich mistrzostwach Polski gdzie zdobył 3 bramki przeciwko aktualnemu srebrnemu medaliście Pucharu Polski Bartistowi Toruń.

Imię i nazwisko: Adrian Radojewski

Klub: Guantanamera Krotoszyn

Sukcesy w 2021 roku: Król strzelców turnieju 3 rogi karny (15 bramek), srebrny medal turnieju 3 rogi karny

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Imię i nazwisko: Arkadiusz Chlebowski

Klub: Kapela Weselna Kraków

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Polski, jeden z najlepszych strzelców mistrzostw Polski, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Zawodnik, którego znamy od bardzo dawna. Z roku na rok notuje progres, który najbardziej zauważyliśmy w tym roku, kiedy to zdobył mistrzostwo Polski z kolegami z drużyny. W wielkim finale Chlebowski zdobył 3 bramki.

Imię i nazwisko: Robert Śmigielski

Klub: Gorlicka Warszawa

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Warszawy, 2 miejsce w Pucharze Warszawy, 2 miejsce na mistrzostwach Polski, 3 miejsce w Pucharze Polski, czołowy zawodnik Gorlickiej.

Miejsce w poprzednim rankingu: 9

Krótki opis: Były reprezentant Polski. Przez kontuzję zabrakło go na mistrzostwach świata na greckiej Krecie. Jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników ze wszystkich występujących na polskich orlikach.

Imię i nazwisko: Marcin Rosiński

Klub: Dentim Clinic Katowice

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Katowic, jeden z najlepszych graczy Detnimu w turnieju finałowym mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 2

Krótki opis: Kapitalny w obronie, skuteczny w ataku. Marcin Rosiński kolejny rok pokazuje, że jest jednym z najlepszych graczy Socca w Polsce. Brakowało go podczas Pucharu Polski. Gdy wrócił na finały mistrzostw Polski gra Dentimu wyglądała tak jak powinna wyglądać.

Imię i nazwisko: Mateusz Górka

Klub: Dentim Clinic Katowice

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Katowic, jeden z najlepszych graczy Detnimu w turnieju finałowym Pucharu Polski oraz mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Bardzo silny zawodnik, do tego bramkostrzelny. Ze świetnej strony pokazał się na tegorocznych turniejach finałowych gdzie był wyróżniającą się postacią.

Imię i nazwisko: Krzysztof Elsner

Klub: Bartist Toruń

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Torunia, srebrny medalista Pucharu Polski, jeden z najlepszych zawodników turnieju o Puchar Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 1

Krótki opis: Tutaj komentarz jest zbędny, sami dajcie znać jak byście opisali popularnego "Pydę"?

Imię i nazwisko: Adrian Skorb

Klub: Piwkarze Szczecin

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Szczecina, zdobywca Pucharu Polski, król strzelców Pucharu Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 23

Krótki opis: Gracz, który od kilku lat jest znany w środowisku Socca. Wysoki, dobrze zbudowany zawodnik, który może grać zarówno na pozycji pivota, wahadłowego jak i rozgrywającego. Z roku na rok notuje progres, ma bardzo duże szanse aby znaleźć się w kadrze reprezentacji Polski.

Imię i nazwisko: Wojciech Przybył

Klub: Kapela Weselna

Sukcesy w 2021 roku: Mistrzostwo Polski, MVP Mistrzostw Polski, Król strzelców Mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Wojciech Przybył pokazał nam się po raz kolejny z kapitalnej strony. Pierwszy raz zrobił to w 2019 roku, kiedy to z kolegami z reprezentacji Polski zdobył srebrny krążek mistrzostw świata. Tym razem zdobył złoto mistrzostw Polski, do tego dołożył 2 wyróżnienia indywidualne. Kapitalny zawodnik, ze świetną lewą nogą.

Imię i nazwisko: Maciej Jankowski

Klub: Bartist

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Torunia, srebrny medal Pucharu Polski, MVP Pucharu Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 3

Krótki opis: "Jankes" to zawodnik, który na przestrzeni ostatnich lat niesamowicie się rozwinał. Pierwsze kroki stawiał w Dynamiku Toruń, po czym przeniósł się do Bartistu. W tamtym roku został MVP Pucharu Polski, w tym roku powtórzył to osiągnięcie udowadniając, że jest jednym z najlepszych zawodników w Socca w Polsce.

Imię i nazwisko: Bartek Dębicki

Klub: Bartist Toruń

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz i zdobywca Pucharu Torunia, srebrny medalista Pucharu Polski, ćwierćfinalista Mistrzostw Polski, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego mistrzostw Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Legenda polskich orlików. Gracz, który w pierwszym plebiscycie na najlepszego zawodnika 2019 roku zdobył 1 miejsce. Król strzelców mistrzostw świata 2019. Pivot, którego chciałaby mieć każda drużyna w Polsce i na świecie.

Imię i nazwisko: Mateusz Skibiński

Klub: Bartist Toruń

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Torunia, Zdobywca Pucharu Torunia, srebrny medal Pucharu Polski, ćwierćfinał mistrzostw Polski, jeden z najlepszych bramkarzy turnieju finałowego o Puchar Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: 12

Krótki opis: Zawodnik, który zdobył prawie wszystko co jest do zdobycia w piłce nożnej 6-osobowej. Zdobywał w swojej przygodzie ligę mistrzów, kilkukrotnie Puchar Polski oraz Mistrzostwo Polski. Był najlepszym bramkarzem Ligi mistrzów, czy Pucharu Polski. Jedyne czego mu brakuje, to występ w Reprezentacji Polski. Może odmieni się to w przyszłym roku?

Imię i nazwisko: Eryk Murawski

Klub: FC Gorlicka

Sukcesy w 2021 roku: Mistrz Warszawy, 2 miejsce w Pucharze Warszawy, srebrny medal Mistrzostw Polski, brązowy medal Pucharu Polski, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego Mistrzostw Polski, zawodnik najlepszej 6 turnieju finałowego Pucharu Polski

Miejsce w poprzednim rankingu: brak

Krótki opis: Zawodnik, który przebojem wdarł się na salony Socca w Polsce. Lider zespołu, z którym zdobył 2 medale na rozgrywkach ogólnopolskich. Jako jedyny ze wszystkich zawodników uczestniczących w rozgrywkach playarena.pl w tym roku był dwukrotnie wybierany do 6 turnieju turniejów finałowych.

Placeholder