Wielkie piłkarskie święto na Śląsku! Już jutro Polowanie na Reprezentanta

Newsy Lokalne

Wielkie piłkarskie święto na Śląsku! Już jutro Polowanie na Reprezentanta

09 grudnia 2023, 18:13

Za niespełna 24 godziny odbędzie się kolejny etap tour'u po Polsce, jaki uskutecznia od września sztab Reprezentacji Polski Socca. 10 grudnia - to właśnie ten dzień w kalendarzu organizatorzy Szóstki.com uznali za najbardziej odpowiedni do zorganizowania treningu dla najlepszych zawodników z Chorzowa, Sosnowca, Zabrza, Radzionkowa i Częstochowy. Na Marco Football Center w Gliwicach o 17:00 rozpoczyna się prawdziwa harówa i walka o dostanie się do kadry narodowej, do której drzwi są otwarte dla wszystkich.

Łącznie 48 zawodników dostanie szansę zaprezentowania się przed Selekcjonerem Reprezentacji Polski Socca. Patrząc na poniższe nazwiska, jestesmy pewni że sztab Reprezentacji znajdzie coś dla siebie.

Na treningu numer 1, który rozpoczyna się o godzinie 17:00 zagrają zaproszeni:

 

Sosnowiec:

(GK) Michał Nogaj (Mario Serwis Club) – Po rozpadnięciu się jego drużyny KS Unia Zagórze, dużo było spekulacji za kulisami, w jakiej drużynie będzie występować w sezonie2023/24 Michał. Odbyło się wiele rozmów z potencjlanymi klubami, ale ostatecznywybór padł na nowopowstały projekt jego serdecznego kolegi – Kuby Recha. Zaskakując wszystkich, niespodziewanie weszli z buta w sosnowieckie rozgrywki i na półmetku zawodów są liderem. Ba! Są niepokonani, a Michał Nogaj stracił najmniej bramek z całej pierwszej ligi.

(GK) Marcel Kołodziej (Master Drewienko) – Rising Star! To dopiero pierwszy sezon Marcela w rozgrywkach, a już zdążył oczarować wszystkich swoją dyspozycją pomiędzy słupkami. Na półmetku rozgrywek jego drużyna Chłopcy Ze Wsi jest wiceliderem 2 ligi, a Master Drewienko gdzie dzieli bramkę z Bruno Lisem może nie ma takich wyników jak rok temu, ale nadal stanowi o silę tej ligi – głównie dzięki Marcelowi i jego interwencjom.

Łukasz Ignalski (SKRR Impet Sosnowiec) – Po transferze z KS Xavera zdecydowanie nie potrzebował dużo czasu na zaaklimatyzowanie się w zespole. Popularny ,,Igła” wchodząc na boisko, gwarantuje spokój w obronie, a jednocześnie powoduje obawy wśród goalkeeperów ustawionych po drugiej stronie, bo nigdy nie wiadomo kiedy pośle rakietę na ich bramkę. Ignalski to jeden z najbardziej rozchwytywanych obronców w całym mieście, jesteśmy ciekaw czy dostrzeże go Selekcjoner Klaudiusz Hirsch.

Kuba Hat (AS Sosnowiec) – „Jakub Kapelusz”, jak nazwał go prowadzący galę zakończenia sezonu Kamil Węgrzyk, w tym sezonie ciągnie cały AS Sosnowiec na swoich plecach. Wzrost i bajeczna technika – te dwa aspekty to chyba największe atuty Hata, który od długiego czasu należy do elity Sosnowca. Zazwyczaj na orliku gra z Wiktorem Wanatowiczem i jako duet są nie do zatrzymania. Zobaczymy jak będzie teraz, gdy jego kolegi z drużyny nie będzie na treningu.

Igor Socha (Mario Serwis Club) – Zarząd Mario może otwierać szampany, ponieważ transfer Igora (przynajmniej na razie) to strzał w 10’tkę. 18-latek w poprzednich latach grał w WPRD Forte oraz JZK Rego, gdzie nie był tak wyróżniającą się postacią jak teraz. Obecnie, mimo że jego koledzy z drużyny są jeszcze lepsi niż w poprzednich klubach, to Socha jest najbardziej wyróżniającą się postacią. Prawdziwy maestro. Nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć go na tle najlepszych z całego miasta.

Piotrek Wojdas (Chłopcy Ze Wsi) – Pierwsze kroki na zagłębiowskich orlikach stawiał w Impecie Sosnowiec i już wtedy wiadomo było, że „Wojdi” ma nieziemskie umiejętności z piłką przy nodze, ale zawsze czegoś brakowało. Dwa lata później zmienił barwy na Emeritos Futboleros, gdzie zaliczył sezon przejściowy, a teraz po dołączeniu do Chłopców Ze Wsi rozwinął skrzydła na dobre. Może tak dobrze działa na niego Wojkowickie powietrze? Nie wiemy, ale jestesmy pewni że jeśli Wojdas utrzyma formę i odpowiednie podejście do meczów to przez następne 15 lat będzie dzielił i rządził środkiem pola w playarenie.

Roman Janicki (SKRR Impet Sosnowiec) – Debiut w Ekstraklasie w barwach Zagłębia Sosnowiec ma już za sobą. Teraz pora na debiut w kadrze kraju. Nie boimy się tego powiedzieć, bo Roman ma do tego wszystkie potrzebne narzędzia. Najlepsza lewa noga w okolicy, którą potrafi w pojedynkę wygrywać mecze zarówno w Playarena Sosnowiec jak i Jadar-Auto Playarena Chorzów. Janicki jest na dobrej drodze, by powtórzyć sukces Wanatowicza w przed roku, bowiem jego sylwetka i umiejętności pozwalają na niezwykłą uniwersalność. Może grać zarówno w obronie, pomocy, jako obwodowy i jako pivot.

Oskar Śmiałkowski (SKRR Impet Sosnowiec) – Wychowanek Impetu Sosnowiec. Oskar na przestrzeni ostatnich dwóch lat poczynił niemożliwie duży progres. W ubiegłym sezonie został MVP Sosnowca, królem strzelców 1 i 2 ligi, a także wywindował zarówno SKRR Impet Sosnowiec jak i KS Xaverę w tabeli najwyżej jak sie dało. Tacy zawodnicy są niezwykle potrzebni, bo „Śmiało” potrafi strzelić bramkę z niczego. W ciężkich meczach potrzebni są właśnie tacy napastnicy, którzy z każdego kąta strzelą bramkę dowolną częscią ciała – nawet nosem.

Sebastian Turek (FC Kasprzak) – Przed sezonem nikt nie spodziewałby się, że Turek tak wystrzeli. A wystrzelił dosłownie – już 31 razy załadował niczym z procy do bramki rywali, co doceniają wybierając go już pięciokrotnie najlepszym zawodnikiem spotkania. Gdyby nie Sebastian, FC Kasprzak raczej nie byłby w miejscu w którym jest, choć oczywiście trzeba docenić innych zawodników, którzy wspólnie tworzą ten monolit. Świetna dyspozycja Turka zaowocowała zaproszeniem na polowanie i już pojutrze będzie mógł pokazać się przed sztabem Reprezentacji Polski Socca i powalczyć o bilet na następne Mistrzostwa Świata.

Kacper Marcoń (AS Sosnowiec) – Wskoczył do listy uczestników na ostatnią chwilę w miejsce, które wypadło. Nie można jednak Kacpra stawiać niżej niż innych, ponieważ od lat udowadnia, że nie ma w mieście drugiego tak skutecznego zawodnika. Marcoń zgromadził już ponad 600 bramek ligowych i nie zamierza się zatrzymywać. To właśnie powoduje, że jesteśmy pewni że to odpowiedni kandydat na nowego pivota w Reprezentacji Polski Socca.

 

Chorzów:

(GK) Patryk Pietrzyk (Tiki Taka) – golkiper ekstraklasowej Tiki Taki, pewny w swoich poczynaniach, spokojny, ułożony, ale na boisku wie czego chce. Mając Patryka między słupkami można skupić się ze spokojną głową na poczynaniach ofensywnych. Rocznik 2004 i ogromne doświadczenie jak na swój wiek. Powodzenia!

(GK) Michał Stopyra (Blue Boys) – każda drużyna zaczyna się od bramkarza. Trzecie miejsce w Ekstralidze to duża zasługa Michała Stopyry, który jest bardzo pewnym punktem ekipy Blue Boys. Mnóstwo grania jeszcze przed nim, jeśli na jego szyi zawiśnie medal to będzie mógł być z tego bardzo dumny. 

Adam Fic (Oberszpilers) – mimo tego, że ekipa Oberszpilers zamyka ligową tabelę 1 ligi to Adam Fic jest topowym zawodnikiem. Charakterystyczne afro, wielkie umiejętności piłkarskie i bez problemu poradziłby sobie w dużo lepszej ekipie. 

Michał Tałady (Dzikie Knury) – Dzikie Knury to nowa ekipa na „soccowej” mapie Polski. Jednym z najmocniejszym punktów tej ekipy jest Michał Tałady. Dziewiętnastoletni zawodnik w tym sezonie zdobył 11 goli i 5 asyst i mocno przyczynił się do trzeciego miejsca po rundzie jesiennej. 

Bartosz Spodzieja (Bismarckhutte) – kolejna nowa ekipa na mapie Polski, wśród której mocno w oczy wpadł nam Bartosz Spodzieja. Mimo tego, że Bismarckhutte gra w kratkę to Bartek jest mocny punktem tej ekipy. Trzynaście bramek i cztery asysty nie uszły naszej uwadze. 

Piotr Makowski (FC Land of Fire) – na temat „Maka” można by napisać książkę. W przyszłym roku będzie obchodził 30. urodziny i moim zdaniem ten rok będzie dla niego przełomowy. Fantastyczne występy w 1 lidze, 37 bramek, 11 asyst. 

Maks Roguła (Los Plantinos) – od kilku sezonów ostoja ekipy Los Plantinos. W tym sezonie jest fantastyczny – 12 goli, 7 asyst. Młody, zdolny, utalentowany, czas by sprawdził się na tle innych zawodników. 

Daniel Gondek (Blue Boys) – 16 goli, 9 asyst. Tak rozpoczniemy przedstawienie Daniela. Najlepszy zawodnik Blue Boys w tym sezonie. W niedzielę pojawi się na obiekcie Marco Football Center Gliwice by pokazać swoje niemałe umiejętności przed sztabem reprezentacji Polski. 

Kuba Wiatr (SKRR Impet Sosnowiec) – legenda sosnowieckich boisk, a w tym sezonie również chorzowskich. Silny jak koń z bardzo mocnym uderzeniem z daleka. Kocha grać w piłkę i sprawdzimy jak poradzi sobie w niedziele. 

 

Zabrze:

Dawid Kiełek (Celtik Zabrze) – Z dobrymi bramkarzami jest tak, że większość drużyn dałaby w zamian za takiego, kilku zawodników do pola. Dawida cechuje odpowiednia charyzma i przywódczość czyli dwie najwazniejsze cechy poza sportowe dla bramkarzy. Jesteśmy ciekaw jak poradzi on sobie w starciu z najlepszymi zawodnikami ze Śląska.

Jakub Gendera (Helenka City) Jego umiejętność czytania gry i odpowiednia jakość sprawiają, że jest kluczowym elementem każdej formacji. Nikt tak nie rozgrywa i nie buduje akcji od tyłu jak on. Jutro stanie on przed szansą zaprezentowania swoich umiejętności i udowodnienia swojej wartości jako potencjalny reprezentant kraju.

Łukasz Stosiek (Biskulczyce) – Jego precyzyjne strzały i zmysł taktyczny czynią go silnym kandydatem do roli reprezentanta. Silne Strony: Doskonała celność, szybka reakcja na zachowanie rywali i przede wszystkim nieustępliwość.

 

Na trening numer 2, rozpoczynający się o 19:00 zaproszeni zostali zawodnicy:

 

Częstochowa:

(BR) Oskar Kubik (Kosmos Edukacja) – Aktualny Mistrz Częstochowy, zdobywca Pucharu Miasta, ćwierćfinalista Mistrzostw Polski i również ćwierćfinalista Fortuna Pucharu Polski Playareny!Koordynatora Częstochowskich rozgrywek na lokalnych orlikach przeważnie oglądamy grającego w polu, ale na ogólnopolskich turniejach występuje na pozycji bramkarza i w takiej własnie roli jedzie reprezentować Kosmos Edukację na polowaniu.

(BR) Tomasz Gucik (Klub Sympatyków Whisky) – Stanowi nie tylko solidną, ale wręcz niepokonaną barierę dla przeciwników. Jego pewność siebie w bramce sprawia, że drużyna może skoncentrować się na ofensywie, mając pewność, że ma niezawodnego stróża bramki. Gucik imponuje nie tylko umiejętnościami w interwencjach sam na sam, ale również zdolnością gry nogą, co stawia go w rzędzie najlepszych bramkarzy na orlikach. Jego umiejętności są doskonałym przykładem tego, co oczekuje się od bramkarza na tym poziomie rozgrywek.

Adrian Błaszkiewicz (Kosmos Edukacja) – Niezastąpiony lider zespołu, błyszczy zarówno w defensywie, jak i ataku. Jego umiejętność precyzyjnych strzałów z narożników boiska stanowi istotny element skuteczności drużyny. Gdy Kidawa ustala piłkę, a Adi czeka w polu karnym, można liczyć na celne i groźne akcje, które potrafią zdecydować o wyniku meczu. Adrian to nie tylko zdolny piłkarz, ale również decydujący czynnik sukcesów zespołu Kosmosu Edukacja.

Mateusz Skibiński (Kosmos Edukacja) – Utalentowany pomocnik, jest mistrzem w odbieraniu piłki przeciwnikowi w obronie i sprawnym rozpoczynaniu ataków dla swojej drużyny. Potrafi także sam zakończyć sytuację strzałem z dystansu! Jest kluczowym ogniwem zespołu z Kosmosu, zarówno na boisku, jak i poza nim. Czterokrotny mistrz miasta, aktualny zdobywca Pucharu Miasta, osiągnął z Kosmosem ćwierćfinały Mistrzostw Polski oraz finały Pucharu Polski. Skiba to postać, która wpisała się nie tylko w lokalną historię futbolu, ale także zaszczyciła się wspaniałymi osiągnięciami.

Paweł Marchewka (Kosmos Edukacja) – W roli pomocnika nie tylko zatrzymuje akcje w defensywie, ale także szybko przekazuje piłkę do ofensywnych graczy. Paweł to niekwestionowany mocny punkt swojej drużyny, wykazujący się zarówno defensywną solidnością, jak i umiejętnościami kreowania akcji. W bieżącym roku zasilił skład Reprezentacji ZNP Polska, zdobywając Srebrny Medal mistrzostw świata. Jego talent i wszechstronność doskonale sprawdzają się również na boiskach orlikowych, co podkreśla jego zdolność dostosowania się do różnych warunków gry.

Dominik Marek (Kosmos Edukacja) – Prezentuje się niezwykle imponująco na boisku, łącząc w sobie zwinność, perfekcyjny drybling i wyjątkowe umiejętności strzeleckie. W szybkim pojedynku 1 na 1 zdecydowanie przechodzi do akcji, zmykając przeciwnika do swojej prawej nogi, by następnie wykorzystać swoją moc i celność w uderzeniu, które pozostawia bramkarza bez szans.

Oskar Wilk (Klub Sympatyków Whisky) – Szybki zwód, zejście do boku i strzał. W każdym meczu Oskar tego szuka i karci bramkarzy drużyn przeciwnych! Najwiekszym atutem wilka są pojedynki 1 na 1, a to na orliku jest szczególnie wazne. Wygrany pojedynek daje twojej drużynie przewagę jednego zawodnika, której na najwyższym poziomie ciężko nie wykorzystać. Zdobył także MVP konkurencyjnej ligi w Częstochowie, także zapowiada się wejście z buta pod balon w Gliwicach!

Michał Włodarek (Kosmos Edukacja) – Kolejny lewonożny zawodnik, który może się pochwalić dobrą grą 1 na 1 zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Dobre warunki fizyczne pozwalają mu wygrywać wiele pojedynków podczas meczu. W barwach Kosmosu Zdobył Puchar Miasta, został Mistrzem 1 Ligi Playarena Częstochowa, ale też niedawno razem z drużyną KSW wygrał Częstochowską Ligę Szóstek, czego też serdecznie gratulujemy!

Oskar Mucha (Różowa Pantera) – Jego umiejętności na orlikachzwróciły uwagę ekspertów, a teraz staje przed szansą udowodnienia swojego potencjału na szerszej scenie. Czekamy z niecierpliwością na to, jak ten utalentowany zawodnik sprawdzi się w rywalizacji o miejsce w reprezentacji! Jeden z filarów Różowej Pantery, przed którą jest świetlana przyszłość w socca!

Kacper Kotala (Różowa Pantera) – Zawodnik o precyzyjnej lewej nodze, zdolny kreować różnice w ofensywie. Jego styl gry przypomina Messiego, a w pojedynku 1 na 1 emanuje pewnością siebie, co skutecznie wykorzystuje, zdobywając przewagę na boisku! My osobiście stawiamy Kacpra w roli faworyta spośród zaproszonych zawodników. Prawdziwy „Rising Star” na częstochowskich orlikach, którego uważnie śledzimy na każdym turnieju, gdzie pojawia się Różowa Pantera. Mimo młodego wieku i jedynki z przodu, zdobył on już brązowy medal w mieście,wicemistrzostwo w Pucharze Miasta, doświadczył eliminacji w meczu o wszystko z Tiki-Taką Chorzów. Te doświadczenia tylko zaostrzyły jego apetyt na zwycięstwa w Socca, dodając jeszcze większej determinacji do dążenia do sukcesów!

Mariusz Kurasiński (FC Gentelmens) – W tajemniczej podróży w poszukiwaniu talentów, do grona wybranych dołączył utalentowany piłkarz FC Gentelmens. ten zawodnik z orlika gotów jest udowodnić, że ma wszystko, czego potrzeba, by zasilić szeregi reprezentacji. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jak ten młody talent wybije się na tle najlepszych ludzi z całych rozgrywek.

Alex Olczyk (Różowa Pantera) – Zawodnik, dla którego piłka to nie problem – szybki, dynamiczny i gotów wziąć grę na swoje barki. Jego zwinność pozwala mu sprawnie okijać przeciwników, zdobywając jednocześnie ważne gole. To prawdziwy oręż drużyny różowych, zawsze gotów podjąć się decydującej roli, prowadząc ją ku zwycięstwu!Wraz z Panterą osiągnął 3. miejsce w 1 Lidze i 2. w Pucharze Miasta. Choć eliminacje przyniosły im wyjątkowe wyzwania, to dopiero w meczu o wszystko z Tiki Taką Chorzów musieli ustąpić.

Dorian Matyja (FC Gentelmens) – Znany z celnych uderzeń z najtrudniejszych pozycji. Jego niekonwencjonalne zagrania i kreatywność z piłką na orliku wyróżniają go na boisku. Mocny punkt Gentelemensów, zawsze dostarczający zarówno bramek, jak i asyst. W ostatnim sezonie zajął drugie miejsce w lidze i trzecie w Pucharze Miasta z Gentelemensami. Teraz, z nową energią, Darek jest gotów zdobywać kolejne sukcesy, przynosząc drużynie nie tylko skuteczność, ale także radość z gry.

Oliwier Kasprzak (Różowa Pantera) – Kasprzak to dynamiczny pomocnik Różowej Pantery, to nie tylko precyzyjny strzelec, ale także zdolny kreator gry. Jego umiejętność operowania piłką z każdej pozycji czyni go kluczowym graczem na boisku. Zaskakujące zagrania i silne uderzenia sprawiają, że jest nieprzewidywalnym przeciwnikiem. W ostatnim sezonie, Różowa Pantera zdobyła drugie miejsce w lidze i trzecie w Pucharze Miasta, a wkład Oliwiera jako wszechstronnego pomocnika odegrał kluczową rolę w tych sukcesach. Jego elastyczność i umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji na boisku czynią go nieocenionym graczem dla drużyny.

Mateusz Nowak (Klub Sympatyków Whisky) – Lewonożny zawodnik, który niejednokrotnie przekształcił drybling w prawdziwą sztukę. Jego zdolność do zmylenia przeciwników i pozostawienia ich na innym boisku jest zjawiskowa. To nie tylko skuteczny drybler, ale także błyskotliwy rozgrywający, doskonale zastawiający i zręcznie podający piłkę kolegom. Potrafi mocno i celnie uderzyć, czego dowodzi regularnie, zdobywając bramki w imponujący sposób!

 

Chorzów:

(BR) Dominik Borysiak (RS Chorzów) – schodzimy poziom niżej bo do 1 ligi, ale to nie oznacza, że Dominik prezentuje gorszy poziom. Bardzo pewny punkt ekipy RS Chorzów i z pełną świadomością zasłużył na to powołanie. 

Dominik Szol (PGG Hajery) – od dziecka związany z piłką nożna czy futsalem. W trakcie sezonu dołączył do Hajerów po fantastycznym występie na jednym z górniczych turniejów. W ciągu rundy zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Siedem goli, siedem asyst. Czy „siódemka” to jego szczęśliwa liczba?

Wiktor Tajnert (RS Chorzów) przede wszystkim gratulacje za 100% frekwencję. Bardzo mocne ogniwo ekipy RS Chorzów. Borysiak w bramce i Tajnert na szpicy to recepta na sukces. Obaj Panowie zostali zaproszenie na polowanie. Świetna dyspozycja Wiktora w tym sezonie. Szesnaście goli, pięć asyst – brawo!

 

Sosnowiec:

(BR) Jakub Lewandowski (AS Sosnowiec) – Najlepszy bramkarz 1 ligi poprzedniego sezonu. Popularny "Lewy" gościł już na polowaniu rok temu. wtedy nie udało mu się zaimponować sztabowi kadry na tyle, by dostać się dalej. Kuba przez rok zdążył się mocno rozwinąć, co udowadnia w każdej kolejce ligowej, gdy rywale szukają wszelkich możliwych sposobów na umieszczenie piłki pomiędzy słupkami Jakuba. Powodzenia!

Daniel Wójcik (SKRR Impet Sosnowiec) – Wójcik w tym roku to całkowicie inny zawodnik niż w ostatnich latach. Żadna drużyna na przeciwko której wychodzi Daniel, nie ma łatwo. Wujas błyszczy na sztucznej trawie przede wszystkim chorą ambicją i nieustepliwością. Nie ma możliwości, żeby odpuścił swojego gościa, gdy gra mecz ligowy.

Dominik Liburski (Master Drewienko) – Jedna z najjaśniej świecących gwiazd w zespole Master Drewienko. Prawdziwy filar tej drużyny, który bierze ciężar gry na siebie właśnie w tak trudnych momentach jakie ostatnio mieli zawodnicy drewnianego walca. Liburski na przestrzeni sezonów ewoluował piłkarsko kilka poziomów wyżej i jutro postara się donośnie zapukać do drzwi Reprezentacji Polski.

Karol Rech (Mario Serwis Club) - Aktualnie jeden z najlepszych zawodników w mieście. Choć jest znany ze swojej gorącej głowy, to w tym sezonie imponuje tylko i wyłącznie poziomem sportowym. to właśnie on przewodzi projektowi Mario Serwis Club, który zmiótł jesienią wszystkich, którzy stanęli im na drodze. Kadra potrzebuje obrońcy o takim profilu jak Karol, więc nie możemy doczekać się jutrzejszego występu Kapitana przed duże K!

Kamil Konopka (SKRR Impet Sosnowiec) - legenda zagłębiowskich boisk. Swego czasu był jednym z najlepszych napastników w mieście i żaden bramkarz, choć się starał - nie miał z nim szans. Rok temu wrócił po bardzo ciężkiej kontuzji, która miała go wykluczyć z piłki na zawsze i wraca również forma. Opowieści o legendarnych akcjach z przed lat, nabierają innego znaczenia, gdy mamy przyjemność na żywo obserwować dokładnie to o czym słyszeliśmy. Konopka to bardzo dobry kandydat na pivota do kadry Polski.

Jakub Pomykała (FC Kasprzak) - Wskoczył do pociągu ,,Polowanie" na ostatnią chwilę, gdy okazało się, że Sosnowiec otrzyma jedno bonusowe miejsce więcej. Popularnego "Pepsiego" nie trzeba przedstawiać. Fantatyczne czucie piłki, świetne strzały z dystansu i dowodzenia swoim zespołem, które obserwujemy od lat tylko potwierdza, że zaproszenie do uczestnictwa w Polowaniu trafiło do odpowiedniej osoby. Jeśli zagra tak jak zawsze, jestesmy pewni że Pepsi jutro oczaruje Selekcjonera Reprezentacji Polski.

 

Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom. Jeśli któryś dostanie się do ostatecznej kadry Reprezentacji Polski Socca to będzie ogromny sukces dla lokalnych rozgrywek, którzy wystawiają swoją śmietankę jutro na trening konsultacyjnych w Gliwicach.

Placeholder