Wywiad Mistrzów! - Octagon Tigers Hull

Socca

Wywiad Mistrzów! - Octagon Tigers Hull

04 grudnia 2023, 10:40


 

Dzis razem z Socca.pl przenosimy sie na Wyspy Brytyjskie ,aby przeprowadzic wywiad z Mistrzami Polskich Druzyn w UK 2023 .

⚽Zacznijmy może od samego początku. Jak w ogóle znaleźliście się na Wyspach?

 

Większość z nas wyjechała zapewne za poszukiwaniem lepszego startu w młodym wieku gramy już wspólnie ponad 5lat więc trochę na wyspach już mieszkamy i każdy z nas ustatkował tutaj swoje życie prywatne.

 

 

⚽Jakie to uczucie wygrać w Mistrzostwach Polski Druzyn w UK 2023?

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia ponieważ ciężko na to pracowaliśmy tak naprawdę już od kilku sezonów, poprzednie sezony były też bardzo dobre w naszym wykonaniu i zawsze gdzieś tam w czołówce bywaliśmy.

 

 

⚽Mistrzostwa to 10 Etapów. Jak sobie radziliscie w kazdym z Etapów?

 

Początek sezonu mieliśmy bardzo dobry, z turnieju na turniej wyglądało to coraz lepiej, po wakacyjnej przerwie troszkę złapaliśmy zadyszkę co głównie spowodowały kontuzje, ale poradziliśmy sobie z presją która na nas ciążyła bardzo dobrze i dowieźliśmy Mistrzostwo do końca.  Chcieliśmy jeszcze zaznaczyć że na jednym z Etapów z przyczyn ślubu naszego zawodnika, większość drużyny (7osob) byliśmy w tym czasie w Polsce i wystawiliśmy ekipę,,zastepcza" w naszym imieniu która niestety nie wyszła nawet z grupy.

 

 

⚽Czy są plany na wzmocnienia w następnym sezonie?

 

W kadrze zapowiada się bez zmian, wszyscy zawodnicy zdeklarowali gotowość do walki o obrotem tytułu w przyszłym sezonie !

 


⚽Jak oceniacie szanse waszych zawodników na grę z Orzełkiem po "Polowaniu na Reprezentanta"?

 

Chłopacy pokazali się napewno z jak najlepszej strony, a w przyszłości może być tylko lepiej????

 

 


⚽Jak Świętowaliście Mistrzostwo?

 

Hucznie i na raty, zaczęliśmy już po ostatnim meczu w ostatnim etapie jak na mistrzow przystalo z szampanem i racami w ręku (zapraszmay na naszego fanpage na Facebooku oraz Instagramie, tam możnaznaleźć filmiki oraz zdjecia z fety i zakończeniazezonu), a druga bardziej kameralna czesc zakończenia odbyła się 2 tyg później w Hull wspólnie z naszą drugą drużyna Tigers Hull oraz naszymi kobietami, i co tu dużo mówić, jak na gentelmenow przystało impreza i sezon zakończony znakomicie????

 

 

⚽Czy zobaczymy wasz zespół w Playarena Puchar Polski Warszawa 2024, a może w następnej edycji ChampionsLeuge Socca?

 

W Warszawie wystąpi 3 naszych zawodników w drużynie reprezentacji Mistrzów UK????

 

Michał Dmitrzuk

Pawel Szpyrka

Dominik Kominiak.

 

Co do edycji ChampionsLeague Socca czekamy na potwierdzenie terminu od prezesa Szymona,  który przed sezonem zadeklarował,że drużyna która sięgnie w sezonie 2023 po Mistrzostwo, będzie miał ta szanse aby zagrać  w ChampionsLeague Socca????⚽️

 

 

 

⚽Jak powstała Wasza drużyna? Jaka jest jej geneza? Jesteście paczką przyjaciół czy stworzyliście zespół z wcześniej nieznanych osób?

 

 

Nasza drużyna powstała już około 5 lat temu, gdzie spotykalismy się z chłopakami na weekendowym graniu i tam postanowilsimy rozpocząć nasza przygodę zapisując się na ligę w Mistrzostwach UK, początkowo w pierwszym sezonie skład nie był stabilny i ciągle ulegał zmianie,  ale większość z nas stanowi do dziś siłę drużyny i dyscyplinę która w niej panuje,  mowa tu o systematycznym graniu. Tak jesteśmy grupą przyjaciół i to też napewno nam pomaga w osiagsniu sukcesów.

 

⚽Skąd pomysł na nazwę Waszego zespołu - Octagon Tigers Hull ?

 

Początkowo nasz zespół nazywał się Polonia Tigers Hull, ale po dogadaniu się z naszym sponsorem któremu dziękuję za cały wspólnie przepracowany sezon Octagon UK zmieniliśmy nazwę na Octagon Tigers Hull co jest częścią naszej umowy i współpracy.

 

 

⚽Co jest cechą charakterystyczną Waszego zespołu?

 

 

Zapewne główna i najważniejsza częścią naszego zespołu jest charakter do walki i chęć bycia coraz to lepszym i konsekwentnym w postawionych sobie celach. 

 

 

⚽Macie jakichś sponsorów czy wszystko opłacacie ze swoich prywatnych pieniędzy?

 

Wyniku drużyny oraz szybko rozwijające się media społecznościowe pozwoliły nam na nabycie współpracy z wieloma sponsorami za co wszystkim dziękujemy za cały sezon!  Większość wydatków związanych z naszym hobby jest  pokryte przez naszych sponsorów,  a w przyszłym sezonie będzie wyglądało to jeszcze lepiej. Jesteśmy obecnie w prowadzeniu rozmów na ten temat, przed rozpoczęciem sezonu naprwno przedstawimy na naszym fanoage wszystkich sponsorów na rok 2024????????


⚽Co czujecie grając w tych rozgrywkach? Pozwalają Wam w jakiś sposób poczuć się jak w ojczyźnie?

 

 

Gra między rodakami zawsze przynosi dodatkowa energię i motywację, czyjemy się świetnie w lidze dlatego systematycznie przyjezdzmay tu co sezon od 5lat, lokalnie zaczynamy wkrótce sezon w Angielskich ligach.

 

 

⚽Kogo wskazałbyś na najlepszego zawodnika swojej drużyny, a kogo na najlepszego grajka ligi?

 

Pomidor 

 

 

⚽Co czuliście, jako zespół, kiedy dowiedzieliście się, że Paweł Abramowicz pojedzie na mundial?

 

Byliśmy dumni z powołania Pawła do Reprezentacji i cieszyliśmy się razem z nim jego szansa na pokazanie umiejętności dopingujac i wspierając go osobiście oraz poprzez media społecznościowe

 

⚽Skąd dowiedzieliście się o projekcie Socca.pl i co najbardziej Ci się w nim podoba?

 

O projekcie Socca dowiedzieliśmy się dzięki organizacji naszej ligi w UK, nagle pojawiła się informacja ze na jednym z Etapów pojawi się trener Reprezentacji Klaudiusz wraz ze swoim asystentem Przemkiem co było świetna informacja i zarazem motywacja dla każdego chlopaka grającego w lidze na pokazanie się z jak najlepszej strony I szansy na spełnienie marzeń z noszenia orzełka na piersi ????

 

⚽Kto jest waszym największym rywalem w Mistrzostwach lub kogo najbardziej obawiacie sie w następnym sezonie?

 

Niezmiennie jednym z naszych głównych rywali od lat są Wiatraki z Boltonu, mają znakomitą przeszlosc w lidze i są prawdopodobnie najbardziej utytułowana drużyna w lidze. Na boisku podczas gry wychodzimy z założenia,że nie ma kolegów przez co czasami zdarzały się małe gry słowne, ale po meczu jak najbardziej oddajemy sobie szacunek i chowamy rywalizację w kieszen przybijając sobie ????. W sezonie 2023 wyłoniło się kilka naprawdę świetnych druzyn z którymi będziemy walczyć o obronę tytułu, a mowa tu o takich drużynach jak, Joga Bonito, Polonia Nothingam, Polonia Pendle które trzymają ścisła czołówkę od lat ????

 

Dziękujemy za wywiad i widzimy się niebawem na boisku????⚽️

 

 

Placeholder