ZAWODNIK ROKU 2023 - CZAS START!

ZAWODNIK ROKU 2023 - CZAS START!

23 października 2023, 19:29

Choć w radiu jeszcze nie słychać „Last Christmas”, z drzew spadają jeszcze liście, a sezon dopiero co się rozpoczął, to jednak czas ruszyć z pierwszymi krokami mającymi wyłonić „Zawodnika ROKU!”.
Przez najbliższe tygodnie będzie bardzo gorąco!
Wciąż trwają zapisy do TOTALCup (klikaj po szczegóły), a za chwilę też ruszają zapisy do drugiej edycji SOCCA Warsaw CUP, warto też pamiętać o kolejnych etapach „Pancernik Polowanie na Reprezentanta”, finałowym etapie Mistrzostw Polskich Drużyn w UK, a przede wszystkim trwających rundach ligowych!
My jednak zebraliśmy już wszystkie nominacje za cały rok zmagań. W TOP50 znalazło się miejsce dla zawodników z całej Polski.


Kryteria wyboru i głosowanie
Zmieszczenie wszystkich zawodników na jednej liście byłoby w zasadzie nie do osiągnięcia.
Podobnie jak w przypadku innych plebiscytów skategoryzowaliśmy sobie wszystkie elementy, które mają wpływ na nominację każdego z zawodników.
Najważniejsze z nich to:
* Występy w RP6
* Występy podczas turniejów ogólnopolskich (3 Rogi Karny, Puchar Polski, eliminacje i finały Mistrzostw Polski)
* Wszystkie turnieje pod patronatem SOCCA.pl
* Występy podczas Ligi Mistrzów ISF
* Występy ligowe (tu wielkie ukłony dla naszych ekspertów i ambasadorów Playarena za pomoc)

Lista początkowa, w tym roku pomieściła 143 nazwiska, następnie na bazie analizy poszczególnych drużyn i ich występów w powyższych kategoriach wybraliśmy TOP50 zawodników, którzy zostali poddani głosowaniu redakcji SOCCA.pl! W ten sposób wybrane zostało TOP20 zawodników, którzy będą brali udział w ostatecznym głosowaniu na ZAWODNIKA ROKU 2023!

W ostatecznym głosowaniu wezmą udział nie tylko redaktorzy SOCCA.pl, ale i eksperci, których jak co roku zapraszamy do głosowania!

PIĄTA EDYCJA!
Tegoroczna edycja, to dla nas pierwszy „jubileusz”. Piąta edycja plebiscytu „Zawodnik Roku”, to dla nas kolejny kamień milowy.
Zaczynaliśmy w 2019 roku z „Szóstką Roku”, gdy za najlepszego zawodnika SOCCA w kraju uznaliśmy Króla Strzelców Mistrzostw Świata Bartłomieja Dębickiego.
W 2020 roku połączyliśmy siły z Playarena.pl przy organizacji plebiscytu i od tego czasu ze zmienioną, a przede wszystkim wspólną nazwą koronujemy kolejnych zawodników!
Choć to piąta edycja, to jeszcze żaden z zawodników nie sięgnął po ten tytuł dwa razy!

Poprzedni zwycięzcy:
2019 – Bartłomiej Dębicki – Kluge Team Płock/ RP6
2020 – Krzysztof Elsner – Bartist Toruń
2021 – Wojciech Przybył - Kapela Weselna
2022 – Kamil Kucharski  - Bartist Toruń/ RP6
2023 - …


Harmonogram
Pierwsze nominacje poznacie już we wtorek (24.10) na fanpage SOCCA.pl do 28.11 włącznie!
Następnie do 20.12 poznamy miejsca od 50 do 21.
W dalszym kroku przeskakujemy już na fanpage playarena.pl i od 3.01.24 do 19.01 będziemy poznawali miejsca od 20 do 4, a 20.01 poznamy zwycięzcę!

Placeholder