Zgłoś swoją drużynę na TOTALcup i rozpocznij niesamowitą przygodę!

Zgłoś swoją drużynę na TOTALcup i rozpocznij niesamowitą przygodę!

21 października 2023, 17:57

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z piłką nożną sześcioosobową? Nie ma do tego lepszej okazji niż grudniowy turniej TOTALcup, organizowany przez TOTALbet we współpracy z SOCCA! W poniższym tekście poznasz historie drużyn, które są z nami od wielu lat, a niedawno miały okazję spełnić swoje marzenia i walczyć o zwycięstwo w najbardziej prestiżowym turnieju piłkarskich „szóstek” – Lidze Mistrzów. Kto wie, może i twoja drużyna kiedyś tego dokona?

 

 

W tegorocznej Lidze Mistrzów – organizowanej przez międzynarodową federację SOCCA – wzięły udział trzy polskie drużyny. Zdecydowanie najlepiej poradził sobie FC Noster, który swoją niesamowitą przygodę zakończył dopiero w ćwierćfinale. Łodzianie przez fazę grupową przebrnęli niczym burza, kolejno odprawiając z kwitkiem belgijski Real Brussels (8:1), greckie Shpartallimi (6:0) oraz rumuński Redex Baia Mare (2:1), co naturalnie dało im awans z pierwszego miejsca. W meczu o najlepszą ósemkę turnieju naprzeciw nich stanął jeden z faworytów do końcowego triumfu – Dacii Buzau z Rumunii – ale na naszych zawodnikach klasa rywala najwyraźniej nie zrobiła wrażenia, po efektownym zwycięstwie 9:3 zameldowali się bowiem w ćwierćfinale. Tam zbyt mocne okazało się irlandzkie Flu Dublin (porażka 1:3), ale sam awans do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów stanowi ogromny sukces.

 

Z bardzo dobrej strony pokazali się także A Seree Tee Krotoszyn, którzy – podobnie jak FC Noster – wygrali swoją grupę. Ekipa z Krotoszyna nie była co prawda tak efektowna, ale nieznaczny triumf nad słoweńskim KNM Maribor (2:1) oraz remisy przeciwko irlandzkiej Olimpii Waterford (3:3) i rumuńskiemu Dacii Buzau (3:3) zapewniły im awans do 1/8 finału. Tam ich rywalem okazał się inny zespół rodem z Rumunii, Baia Mare. Po bardzo wyrównanym starciu minimalnie lepszy okazał się rywal, który po zwycięstwie 2:1 zapewnił sobie awans do najlepszej ósemki.

 

Fazy grupowej nie udało się niestety przebrnąć trzeciej polskiej drużynie – Tiki Tace. Zespół z Chorzowa szanse na awans zaprzepaścił w dwóch pierwszych meczach – przeciwko bułgarskiemu MFC Bulgari (1:4) oraz późniejszemu finaliście – ukraińskiemu MC Sarmat (0:2). I choć w kolejnych starciach gracze ze Śląska rozgromili zarówno włoski Piazza Armerina (12:0), jak i hiszpański SCD Azbaexte (10:3), do wyjścia z grupy okazało się to zbyt mało. Nie zmienia to natomiast faktu, że dla Tiki-Taki była to fantastyczna przygoda i mamy nieodparte wrażenie, że w przyszłości drużyna ta będzie miała okazję ponownie wystąpić w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

Chciałbyś, aby i twojej drużynie przypadła w udziale możliwość przeżycia tak wspaniałej przygody? Kto wie, być może swoją drogę do Ligi Mistrzów zaczniecie już w grudniu, podczas turnieju TOTALcup, organizowanego przez TOTALbet oraz SOCCA. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zawodach, które odbędzie się 17.12 (niedziela) na najwyższej jakości murawie w Kręczkach k. Ożarowa Mazowieckiego? Wszystkie szczegóły znajdują się W TYM MIEJSCU. Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

Placeholder