DAY 6 - FUKSTYP

FUKSIARZ

DAY 6 - FUKSTYP

07 czerwca 2023, 09:15

Mistrzostwa Świata rozkręcają się w najlepsze i mamy dzisiaj ostatni dzień fazy grupowej i na wieczór będziemy znać już wszystkie 32 drużyny, które zagrają w swoich meczach w 1/16 mundialu.
Klasycznie wybraliśmy dla Was trzy spotkania, do szybkiej analizy i typowania.
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy razem z nami i z naszym partnerem jakim są legalne zakłady bukmacherskie fuksiarz.pl. Przygotowaliśmy dla najlepszych typerów, którzy poprawnie obstawią w komentarzach na fb 1X2 w niżej wymienionych spotkaniach freebety w wysokości 20zł.

Zapraszamy do zabawy na facebooku socca.pl

GRUZJA - MAROKO

Mecz o pierwsze miejsce w tabeli. Obie drużyny są już pewne awansu, ale z pewnością ten mecz będzie wyznacznikiem o jakie pozycje będą grali jedni i drudzy na MŚ.
Jesteśmy zaskoczeni świetną postawą Gruzji, ale również Marokańczyków, którzy zrobili wyraźny postęp i na tym mundialu pokazali już kilka razy, że potrafią grać w piłkę. Obie drużyny mają zbliżony potencjał, więc wydaje nam się, że spotkanie zakończy się remisem.

TYP REDAKCJI: REMIS

POLSKA - HISZPANIA

Po wczorajszym meczu nikt z nas chyba nie ma wątpliwości, że Polscy posiadają wysokie umiejętności i powinni celować wysoko. Urugwaj absolutnie nie miał nic do powiedzenia podczas tego pojedynku. Naszym zdaniem Hiszpania jest to drużyna troszeczkę lepsza od La celeste, ale z tak grającymi biało-czerwonymi raczej nie będą mieli nic do powiedzienia.

TYP REDAKCJI: POLSKA

BRAZYLIA - TURCJA

Ten mecz trochę na doczepkę jako ostatnie spotkanie całej fazy grupowej.
Już jutro zaczynamy jazdę bez trzymanki i prawdziwe emocje. W tym spotkaniu absolutnym faworytem jest Brazylia, która odniosła do tej pory 2 zwycięstwa i zakładamy, że tutaj będzie tak samo.

TYP REDAKCJI: BRAZYLIA

Placeholder