Konkubenci czy Newell’s- kto będzie mistrzem?

Socca

Konkubenci czy Newell’s- kto będzie mistrzem?

08 czerwca 2022, 19:52

Sezon w Radzionkowie powoli dobiega końca. W czubie tabeli wciąż trwa walka o mistrzostwo miasta a także o przepustki na eliminacje Mistrzostw Polski, które odbędą się na obiektach Hutnika Warszawa.

Na 1 miejscu mamy ekipę Newells Old Boys, która w swoim ostatnim meczu rozgromiła zespół aktualnego wicelidera-Konkubentów 21:8.Newellsi w ten weekend odpoczywali i ze spokojem patrzyli na rezultaty innych spotkań.

"Jesteśmy dobrej myśli, mamy pewny bilet na eliminacje, ale chcielibyśmy zdobyć mistrzostwo Radzionkowa. Chcemy godnie się zaprezentować na eliminacjach i Fortunie Puchar Polski" -mówią nam zawodnicy aktualnego lidera tabeli.

Jak na razie Newellsi mają 57 punktów, ale mają 2 mecze rozegrane więcej od ekipy Konkubentów. W przypadku dwóch wygranych zespołu z Bytomia będziemy mieli dwa zespoły z taką samą ilością punktów co gwarantuje nam bardzo ciekawy koniec sezonu.

Ekipa Konkubentów to drużyna grająca bardzo fajną i atrakcyjną piłkę. Prawdziwym szefem tej drużyny jest Grzegorz Król. Bramkostrzelny zawodnik ze świetną techniką użytkową. Konkubenci podobnie jak Newell’s odpoczywali, ponieważ drużyna Pogody oddała mecz walkowerem.

W piłce wszystko jest możliwe, nie zapominajmy, że Newellsi grają mecz z FC Pogoda Bytom (7 miejsce w tabeli). Chłopaki z Konkubentów w tym meczu na pewno będą kibicować drużynie z Bytomia. O ile drużyna Pogody zagra, bo z tym bywa różnie.

"Chcemy wygrać tę ligę, ale nie wszystko zależy od nas, jeżeli nie uda się wygrać mistrzostwa to będziemy walczyć w przyszłym sezonie, ale najpierw chcemy zagrać dobry turniej w Warszawie"- mówi mi jeden z zawodników Ekipy Konkubentów.

Uważam, że te dwie ekipy mają ogromny potencjał i jestem pewien, że w dobrym stylu zaprezentują się na turniejach ogólnopolskich.

Rozgrywki się kończą a ja zastanawiam się kto zgarnie 3 bilet na eliminacyjne turnieje. O 3 miejsce walczą ekipy GKS Bomba i Janusze Fussbalu.

Bomba wygrała swoje spotkanie z Bravia 18:9. Drużyna Januszy wygrała 13:3 z ekipą Beer Team.

Jeżeli miałbym postawić to mój wybór padłby na drużynę Januszy Fussbalu.

Stawiałem ich przed sezonem jako kandydatów do mistrzostwa. Oczywiście nie skreślam drużyny Bomby, prezentują bardzo fajny styl gry.

Sezon dobiega końca i chciałbym podziękować ludziom, którzy zajmują się Playareną w Radzionkowie. Robicie super robotę i dzięki wam mamy świetną ligę.

Konkubenci czy Newells?

Jeżeli jesteście ciekawi, kto zostanie mistrzem Radzionkowa i kto zgarnie 3 bilety na turnieje eliminacyjne to zapraszam do śledzenia rozgrywek Playareny, bo naprawdę będzie się działo!

Placeholder