Łódzka Migawka

Socca Łódzka Migawka

Łódzka Migawka

29 kwietnia 2021, 16:20

Dzisiaj na tapetę bierzemy kolejne miasto, ale i kolejną drużynę w sumie to praktycznie legendę rozgrywek Playarena Łódź ?
Czy coś się zmieniło?
Czy poziom sportowy w końcu dorówna poziomowi atmosfery z którego słyną Nosterki?

Na wywiad z kapitanem FC Noster Damianem Podedwornym zaprasza Przemek Kaczmarek ???

?️P.K. Wziąłeś na siebie ciężkie brzemię jakie niesie za sobą opaska kapitańska w ekipie FC Noster?

Czy coś się w zmieniło, jeżeli chodzi o zarządzanie pod Twoją banderą?

D.P. Zarządzanie ekipą Nostera nie jest łatwą sprawą. Praktycznie każdy z nas gra oprócz playareny w rozgrywkach na dużym boisku, więc dogodzić większości, jeżeli chodzi o termin meczu na orliku jest ciężko. Jest pewien schemat, który wypracował poprzedni kapitan Patryk Sławiński i staram się raczej tego nie zmieniać.

?️W okienku transferowym doszło do dwóch solidnych transferów u Was w ekipie w tym moim zdaniem kluczowe pozyskanie Marcina Kozłowskiego - musiało być wkupne czy chłopaki bez problemów zaaklimatyzowali się w drużynie?

⚽ Jeżeli chodzi o okienko transferowe uważam, że zawodnicy, którzy doszli dają dużo jakości na boisku. Marcin jest typem walczaka, dużo biega i nie odstawia nogi. Myślę, że w każdej drużynie wniósłby wiele dobrego, lecz gra na orliku to jedno, a przy barze to zupełnie inna rozgrywka. Niestety przez pandemie wszystkie nasze ruchy na mieście zostały zawieszone, w tym wkupne, przez co przy nazwiskach nowych zawodników wciąż stoi znak zapytania.

?️Patrząc na potencjał piłkarski Noster i to, że już drugi raz zameldowaliście się w Najlepszej 16-stce w Polsce.

Nie macie chęci na coś więcej?

Wszyscy co chociaż trochę obserwują Nosterów, wiedzą, że najważniejsza jest dla Was atmosfera, ale czy w tym roku na finałach to Was trochę nie zgubiło?

⚽ Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że możemy walczyć o najwyższe cele. Po ostatnich finałach czuliśmy wielki niedosyt. Zabrakło w nich najlepszego Damiana Kopy, co niestety osłabiło nasz zespół. Jeżeli chodzi o ten sezon to najpierw musimy wywalczyć sobie pewne miejsce na wyjazd na mistrzostwa, a dopiero potem myśleć o czymś więcej ?.

?️ Widziałem Wasze wyniku w marcu - dwa zwycięstwa, w tym z naprawdę coraz bardziej solidną drużyną Lumumby pokazały, że Noster dorosło i zaczyna marsz w górę tabeli z Cinkiem na czele?

⚽ Dobrze weszliśmy w te rundę i oby ta seria trwała jak najdłużej. Wiemy, że musimy się spiąć, gdyż po pierwszej części sezonu byliśmy poza pierwsza 5 co chyba wcześniej nam się nie zdarzyło. Na pewno na nasza dyspozycje wpłynęły nowe twarze, lecz myślę, że najbardziej sprzyja nam pandemia i brak otwartych klubów na mieście, przez co mamy więcej dostępnych zawodników do gry ?.

?️Na koniec zostawiłem najważniejsze pytanie od kibiców czy w Noster cały czas wszyscy są sterylnie zdezynfekowani? XD

⚽ Króciutko - wagon kaszy dla każdego co myśli inaczej ?

Placeholder