[MAJ] – Szóstka miesiąca wybrana

#SzóstkaMiesiąca

W maju w końcu rozgrywki rozkręciły się na dobre i liczba rozegranych spotkań w porównaniu z kwietniem wzrosła 4-krotnie. To rewelacyjny wynik, ale naszym zdaniem prawdziwe apogeum rozgrywanych spotkań będzie miało w najbliższych dwóch miesiącach, ponieważ właśnie tyle zostało do zakończenia sezonu, który w większości miast jest planowany na 31.07.

Jednak wróćmy do aktorów majowych spektakli, którzy zostali wybrani przez redakcje socca.pl oraz lokalnych Ambasadorów. Bez Nich to zestawienie nie miałoby sensu, ponieważ nie mamy spotkań szóstek w telewizyjnych programach sportowych, jednak wszystko przed nami biorąc pod uwagę, że piłka nożna 6-osobowa jest dyscypliną dużo bardziej dynamiczną od klasycznej 11-osobowej.

SZÓSTKA MAJA WYBRANA

Mateusz Łysik – FC Gorlicka Playarena Warszawa
Tego Pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pierwszy bramkarz RP6 pokazuje, że cały czas jest w formie i należy miejsce numer 1 między słupkami. Miał duży wkład w to, że Gorlicka bez straty punktu jest na czele tabeli stołecznych rozgrywek
Kamil Wiśniewski – Fijevia FijewoPlayarena Grudziądz
Ambasador nie potrafi grać w piłkę? W tym miesiącu zdecydowanie Kamil udowodnił, że Ambasador oprócz umiejętności zarządzanie potrafi też świetnie rozprowadzać piłkę. Jako osoby mocno związane z rozgrywkami ta nominacja ucieszyła nas podwójnie.
Mikołaj Kamańczyk – Niechciani F.C.  – Playarena Łodź
Rewelacyjny miesiąc i dwie sensacyjne zwycięstwa z FC Wembley oraz K2 Bałuty w wykonaniu Niechcianych nie byłby możliwe bez Mikołaja, który daje cały czas nadzieje ekipie Dominika Różyckiego na znalezienie się na podium na koniec sezonu.
Wiktor Cioch  – TDI SomsiodyPlayarena Chorzów
Wielbiciele VW Passata pokazali w tym miesiącu GAZ. 4 zwycięstwa i urwane punkty liderowi Fizjo Factory (4:4 przypomina redakcja) zaowocowały nominacją Ciocha do szóstki miesiąca. Zarówno Wiktor jak i cała ekipa TDI zaliczy ten miesiąc zdecydowanie do udanych.
Kacper Marcoń – KS Unia ZagórzePlayarena Sosnowiec
26 bramek kapitana Unii w czterech spotkaniach pokazuje jak dobrze nastawiony celownik miał pan napastnik Marcoń. Zwycięstwa Unii w tym miesiącu przyszły dość gładko, a może rodzi nam się właśnie nowa legenda w rozgrywkach w Sosnowcu
Bartek Gutorski – Vendetta Team PszczółkiPlayarena Tczew
Ligowy sezon w Tczewie dobiegł właśnie końca i mistrzem została Vendetta. Duży udział w tym skróconym sezonie miał Gutorski, który wraz z kolegami może już kupować bilety na eliminacje Mistrzostw Polski. To nie znaczy, że Vendetta będzie odpoczywać, ponieważ teraz przed nimi trudne zmagania w Pucharze Miasta.


Kto według Was jeszcze się tak wyróżnił, żeby dołączyć do tego elitarnego grona jak wyżej wymieniona szóstka super bohaterów. W czerwcu z pewnością będzie równie ciekawie, ale najważniejsze jest to, że zaraz trzeba się ubrać i jechać na mecz. Cieszmy się, że mamy ten przywilej !