Postawiłbym cały majątek na....Show Time czas zacząć!

Newsy Lokalne Sosnowiec

Postawiłbym cały majątek na....Show Time czas zacząć!

17 lipca 2021, 14:19

FORTUNA PUCHAR SOSNOWCA PLAYARENA 2021

Już jutro w słoneczne niedzielne popołudnie odbędą się finały zmagań pucharowych w Sosnowcu!

Ostatnie dwa lata to hegemonia FC Showtime, które najpierw wyrwało trofeum z rąk Yokomanów DG, by po roku dumnie je obronić. Czy uda się to zrobić po raz drugi?

Zadanie nie jest łatwe, bo na drodze po trofeum mają wyjątkowo trudnych rywali!

Drużyny z czołówki pierwszej ligi - Alkoholicy Z Jednej Ulicy oraz SSC Zamkowe, którzy mają niesamowitą chrapkę na te trofeum, na pewno nie odpuszczą go tak łatwo.
Podobnie jest z zespołem KS Unia Zagórze, która po roku przerwy wróciła do naszych rozgrywek i dumnie wygrała drugą ligę bez straty nawet punkty (zostały im dwa spotkania). Z pewnością zrobią wszystko, aby ugrać w tym sezonie drugie trofeum


Moim zdaniem Puchar Sosnowca będzie stał na bardzo wysokim poziomie, ponieważ walka o pierwsze miejsce na pewno będzie zacięta ze względu na to iż mamy 3 bardzo dobre zespoły, miedzy innymi FC Showtime którzy będą bronili tytułu, Alkoholicy z Jednej drużyny uczestnicy 1 ligi, którzy też mogą pochwalić się dosyć dobrymi wynikami w lidze. Drużyna KS Unia Zagorze ostatni zespół który wymieniłem, maja za sobą świetny sezon w drugiej lidze na 24 mecze wygrali wszystkie! Duży szacun dla tych chłopaków, a jeśli chodzi o finał myślę, że w finałowym starciu spotka się FC Showtime z KS Unia Zagórze i zwycięsko wyjdą z tego chłopaki z Showtime.
Kuba Wiatr, Finalista Pucharu Sosnowca w barwach KS Górnik Klimontów w sezonie 2018/19.


Kolejnymi kandydatami do walki o mistrzostwo są All Star Sosnowiec oraz Olympiacos Sosnowiec - dwa czarne konie tego turnieju nieznane wcześniej przez inne drużyny, ponieważ nie występowali w rozgrywkach ligowych. All Star Sosnowiec wydaje się być odrobinę silniejszy. Ich skład to w większości zawodnicy grający w czołówce 1 ligi na samym początku istnienia rozgrywek Playarena Sosnowiec.

Moja opinia na temat tego, kto wygra w tym roku Puchar Sosnowca? W ciemno postawiłbym cały swój majątek na FC Showtime. Chłopaki w zeszłym sezonie zdominowali ligę bez porażki, tracąc tylko 2pkt w jedynym remisie. Walkę o mistrza Sosnowca zakończyli z dodatnim bilansem bramkowym, a dokładnie 281 strzelonych goli i tylko 80 straconych.. Ich drużyna składa się naprawdę utalentowanych zawodników, a do tego są ze sobą mega zgrani. Do tego dołożyli właśnie zdobycie Pucharu Sosnowca i z tego co widzę , to w tym sezonie idzie im niewiele gorzej, więc gdybym to dzisiaj miał już podać zwycięzcę tegorocznego finału, to zdecydowanie wskazałbym na tą drużynę.
Karol Socha zawodnik Yokomanów DG - pierwszego zdobywcy Pucharu Sosnowca (sezon 2017/18)

Atmosferę podkręca fakt, że zostanie rozdanych kilka przepustek na turnieje.
Zdobywcy pucharu mogą liczyć na przepustkę na finały Fortuna Puchar Polski Playarena, a najlepsza drużyna z niższych lig na tym turnieju otrzyma przepustkę na turniej 3 Rogi Karny.

Sami widzicie, finały zapowiadają się niesamowicie ciekawie!

Kto zdoła podnieść to unikalne trofeum i okaże się najlepszy?
Przekonamy się już w niedzielę !
Zaczynamy w samo południe na Orliku przy SP32 - ul.Armii Krajowej 93

Rozkład jazdy Final 8 o Puchar Sosnowca

Placeholder