Socca.pl & Fuksiarz.pl grają razem na mundialu!

FUKSIARZ

Socca.pl & Fuksiarz.pl grają razem na mundialu!

30 maja 2023, 21:13

Ważna informacja dla całej społeczności socca! Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w niemieckim Essen. Wszystkim, którzy grają w "szóstki" nie musimy tłumaczyć jak mocnym graczem w tej odmianie piłki nożnej jest Polska kadra. Mamy nadzieję na bardzo dobry występ biało-czerwonych i zdobycie kolejnego medalu. Czeka nas mnóstwo piłkarskich emocji a my wraz z naszym nowym partnerem postanowiliśmy je jeszcze podkręcić.


Na czas Mistrzostw Świata gramy razem z Fuksiarz.pl - zakładami bukmacherskimi, które weszły na rynek w 2021 roku. Podczas najbliższych 11 dni możecie się rejestrować przez poniższy link:
https://fuksem.pl/SOCCA500 - Zakład bez ryzyka do 500 zł bez obrotu dla nowych graczy Fuksiarz.


Oferta wraz z aktualnymi kursami na pierwsze dni mistrzostw świata już jest dla Was gotowa, ale oprócz tego mamy dla Was więcej typerskich zabaw.

FUKS TYP - możliwość sprawdzenia się jako typer w socca.
Codziennie na naszym facebooku będziemy mieć dla Was konkurs FUKS TYP, w którym będziecie mogli wygrać dodatkowe freebety na swoim koncie w fuksiarzu typując w formacie 1X2 najciekawsze spotkania danego dnia.
Dzień wcześniej nasza redakcja zrobi dla Was analizę tych spotkań z typem na dane spotkanie.
Na miejscu będzie, aż czterech redaktorów socca.pl, którzy będą zdawać dla Was relacje oraz informować o dodatkowych smaczkach jakie będą na niemieckim mundialu.


TYPEREK - traf dokładny wynik meczu Polaków
Przed każdym meczem Polaków będziemy również na naszym facebooku publikować posty z możliwością trafienia dokładnego wyniku meczu biało-czerwonych.
Pierwszym 10 osobom, które trafią dokładny wynik również rozdamy freebety do wykorzystania na Fuksiarz.plMamy nadzieję, że przez najbliższe dni będziecie bawić się razem z nami.
Dołączcie do zabawy już teraz rejestrując się przez nasz link afiliacyjny:
https://fuksem.pl/SOCCA500 - Zakład bez ryzyka do 500 zł bez obrotu dla nowych graczy Fuksiarz.

Wszyscy fanatycy Socca - Z FUKSEM!

Poniżej zamieszczamy link do regulaminu konkursów Socca.pl & Fuksiarz.pl -> https://docs.google.com/document/d/1gnKlzEv9oYVKKSfnHP9TxenGD-Ppyq8JoTfGN-hrEZE/editPlaceholder