W drodze na turnieje ogólnopolskie

Fortuna Puchar Polski Mistrzostwa Polski 3Rogi Karny

W drodze na turnieje ogólnopolskie

09 lipca 2022, 09:43

W tamtym roku jadąc na wszystkie turnieje ogólnopolskie swoim ukochanym fiatem punto z 2011 roku chciałem czuć już atmosferę piłkarskiego święta od momentu zamknięcia drzwi w samochodzie.

Z uwagi na to, że kalendarz mnie nie oszczędza to doskonale pamiętam czasy bez orlików, grania w piłkę od rana do wieczora gdzie plecaki służyły jako bramki oraz katowanie wspólnie z kolegami FIFY na playstation lub PES-a.
Zawsze z sentymentem wracam do tego czasu i jak przechodzę w Łodzi obok jakiegoś stego boiska gdzie nie ma sztucznej trawy, wymalowanych linii czy siatek w bramkach i muszę zrobić zdjęcie.
Każde z tych miejsc ma napisaną swoją historie w głowach już dorosłych facetów, ojców, prezesów, lekarzy itd.

Nie inaczej jest z muzyką. Jest mnóstwo piłkarskich kawałaków, które kojarzą nam się z grą na boisku, z finałami mistrzostw świata czy europy oraz tych z gry FIFA - w zależności od rok wydania.
Właśnie rok temu obiecałem sobie, że zrobię taką playlistę, żeby umilić sobie i Wam czas w drodze na turnieje oraz, żebyście już od samego startu poczuli klimat piłkarskiego święta.
Podysłajcie w komentarzach, w wiadomościach prywatnych - swoje kawałki, które razem dopiszemy do tej piłkarskiej playlisty - Socca.pl

LINK DO PLAYLISTY:

Najlepsza playlista piłkarska w Polsce
Placeholder