W SOBOTĘ GRAMY NA STARE

Socca Newsy Lokalne

W SOBOTĘ GRAMY NA STARE

03 sierpnia 2021, 11:59

Jako 31 letni dorosły, odpowiedzialny i pełen doświadczenia życiowego mężczyzna z pełną świadomością stwierdzam, że czasu nie cofnę.
Wtedy zbliżają się wakacje i turnieje ogólnopolskie w szóstkach piłkarskich organizowane przez playarena.pl, a wraz z nimi mój ulubiony pod względem całej otoczki event nazwany złotą zasadą podwórka lat 90-tych.
3Rogi Karny - to teleportacja do przeszłości.
Gramy na stare, główka ratuję, gruby na bramkę, nie ma z całej pety, kamień-papier-nożyce itd ;)
W moim przypadku walka z sąsiadami o znowu podniszczone krzewy, powybijane szyby na parterze w bloku, Mama wołająca na obiad z balkonu z siódmego piętra czy milion strupów zdartych na betonowym boisku, gdzie krawężniki służyły jako linie boczne Boiska.

Koszulki organizatorów z nazwiskami gwiazd z tamtej epoki:

  • Marek Citko
  • Ryan Giggs
  • Ronaldo Luiz Nazario de Lima
  • Allesandro Del Piero
  • Paolo Maldini

Mógłbym wymienić kolejnych 100, których podziwiałem i kupowałam do swojej drużyny w FIFA 99 i utożsamiałem z nimi podczas codziennego charatania w gałę.

W szranki już w tę sobotę stanie ze sobą kolejnych 40 drużyn, które będą mogły poczuć klimat tych wyjątkowych zmagań,bo tutaj zupełnie inaczej niż w Mistrzostwach Polski przyjeżdżają praktycznie co roku nowe drużyny, które debiutują na arenie ogólnopolskiej w zmaganiach piłkarskich.

To co ja bym dorzucił do tego turnieju to obowiązek grania w korkotrampkach i wprowadzenie zasady, która była esencją, każdej nietrafionej piłki czyli
PRAWO PASCALA, KTO WYBIJĘ TEN... sami wiecie co :)

Ktoś powie, że nie gramy tutaj o złote kalesony….. wróć właśnie w turnieju 3RK gramy o Złote Kalesony, co jest kwintesencja tych zawodów, bo to właśnie piękne Złote Kalesony są główną nagrodą tego wyjątkowego wydarzenia, które już 7 sierpnia na obiektach Ślęzy Wrocław.

ZWYCIĘZCY TURNIEJU 3ROGI KARNY:
2019 - Autsa Gdańsk
2020 - Młode Bródno

Nie skupiam się na tym z jakiego miasta będzie zwycięzca ,bo moim zdaniem będzie to, każda drużyna, która weźmie udział w tym turnieju… dlaczego?
Turniej jest w sobotę, a po sobocie wszystkie ekipy zostaną na noc w pięknym Wrocławiu i zintegrują jeszcze mocniej co da kolejnego kopa do tego, żeby za rok móc przeżyć podobne emocje zarówno te na turnieju jak może i te ważniejsze już po nim.

NARODZIE! DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ!

I koniecznie obejrzyjcie poniższy filmik ze zmagań z zeszłego roku:

Placeholder