W Szczecinie mecz na szczycie - Strzały z Nikąd vs Piwkarze

Socca Newsy Lokalne Mecze Szczecin

W Szczecinie mecz na szczycie - Strzały z Nikąd vs Piwkarze

28 listopada 2021, 15:52

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:30 w Szczecinie dojdzie na pewno do hitu kolejki, a może i niespodziewanie nawet do hitu całej rundy jesiennej. Niespodziewany, żeby nie powiedzieć nawet sensacyjny lider tabeli czyli Strzały z Nikąd podejmą na swoim obiekcie przy ulicy Mikołajczyka 20 aktualnych mistrzów oraz zdobywców pucharów Szczecina i Pucharu Polski czyli Piwkarzy. Gospodarze nadchodzącego pojedynku notują fenomenalną rundę jesienną obecnej kampanii. W 8 dotychczasowych meczach zdobyli komplet 24 punktów. Na swoim koncie mają zwycięstwa z uczestniczącymi w letnich turniejach eliminacyjnych mistrzostw Polski drużynami FC Prezesi (10:6), Westbam (7:2) czy też ZS Skurcz (7:3). Poza tymi meczami dosyć pewnie pokonali również będącą od lat w czołówce szczecińskich rozgrywek drużynę Dobra Team (7:3), a przede wszystkim przed trzema tygodniami zwyciężyli wielokrotnych mistrzów czy też zdobywców Pucharu Szczecina, ekipę Wrong Side F.C. (3:2). To co charakteryzuje drużynę prowadzoną przez Piotra Kołakowskiego to na pewno żelazna defensywa, która w 8 spotkaniach straciła jedynie 26 bramek czyli nieco ponad 3 bramki na mecz co jest co najmniej imponującym wynikiem.

Co do powiedzenia przed hitem ma kapitan aktualnego lidera tabeli?

Piotr Kołakowski (Strzały z nikąd): „Najbliższe spotkanie z Piwkarzami będzie dużym wyzwaniem i to przeciwnik jest faworytem. Natomiast damy z siebie wszystko i zawalczymy o zwycięstwo. Niezależnie od wyniku, sądzę że to świetna sprawa, że w szczecińskiej ekstraklasie playareny można grać z drużynami prezentującymi tak wysoki poziom”

Drużyny Piwkarzy po „wakacyjnym tańcu z gwiazdami” podczas Fortuna Pucharu Polski we Wrocławiu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Po zdobyciu potrójnej korony w sezonie 2020/21 (Mistrzostwo Szczecina, Puchar Szczecina, Fortuna Puchar Polski) zespół rozpoczął sezon od niemałej sensacji czyli remisu z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej czyli zespołem FC Rastteam Szczecin (12:12). Po inauguracyjnej wpadce zespół wrócił na właściwe tory i przed meczem z liderem zdążył pokonać zawsze silne zespoły FC Prezesów (11:5), wypełnioną dwukrotnymi akademickimi mistrzami Polski drużynę FC Husarii (7:5) czy też weteranów z Dobra Team (11:5). Ponadto przed sezonem drużynę wzmocniło kilku bardzo dobrych zawodników dzięki czemu kadra jest nie tylko jeszcze silniejsza, ale przede wszystkim szersza oraz dużo bardziej stabilna i patrząc na nią to każdy inny wynik jak zwycięstwo w tym meczu oraz obrona tytułów w Szczecinie będzie potraktowana jako ogromne rozczarowanie.

Historia spotkań wskazuje jednoznacznie na mistrzów. Do tej pory drużyny mierzyły się ze sobą czterokrotnie i we wszystkich spotkaniach górą byli Piwkarze. Jak będzie tym razem? Strzały z Nikąd wyjdą na pewno z nastawieniem, żeby zagrać w myśl zasady „bij mistrza”. Spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie, a o tym kto zejdzie z boiska „z tarczą” dowiemy się w poniedziałek około godziny 21:00!Zapraszamy:
https://playarena.pl/meeting/485810

Placeholder