Warszawa CZAS START!

Choć nikomu nie można zarzucić złych intencji, to poślizg w rozpoczęciu rozgrywek może być frustrujący zarówno dla zawodników i drużyn, które na czas zgłosiły się do rundy wiosennej, to i od strony administracyjnej nie była to łatwa przeprawa. Oczekiwanie trwało długo, może za długo, ale podział lig w końcu jest gotowy.

Nie mniej można napisać „nareszcie ruszamy!”.
Tygodniowy poślizg w starcie staje się nieunikniony i choć to gorzka pigułka, to miejmy nadzieję, że ostatnia do końca sezonu.

Zmiany administracyjne
Na pierwszy rzut oka jest ich stosunkowo niewiele.
Za pierwszą ligę wciąż odpowiada Dawid Szeluga. Drugi poziom rozgrywek pozostaje w rękach Łukasza Ćwiertniewicza, a trzecie ligi tym razem poprowadzi Tomasz Miziurkowski.
Tomek odpowiadał w pierwszej rundzie za czwartą ligę i ogrom pracy jaki wykonał jest nieopisany.
Czwarta liga na ten moment pozostaje bez stałego opiekuna, a obowiązki za komunikację trafiają w ręce Dawida.
Największym mankamentem był jednak martwy fanpage, ale i na to stanowisko udało się znaleźć śmiałka. Szefem redakcji, naczelnym grafikiem i ogólnie złotą rączką zostaje Daniel Dymek, który od półtorej roku ciągnął za uszy fanpage w Pruszkowie.
Jeśli jednak czytając ten post pomyślisz, że chciałbyś spróbować swoich sił jako admin ligi lub członek redakcji, to możesz śmiało kontaktować się z Dawidem Szelugą!
Masz w sobie werwę i lubisz pisać?
Gwarantujemy tym samym możliwość dołączenia do redakcji SOCCA.pl!

Terminarz
Wciąż czekamy na terminarz, stąd też plan rozegrania kolejki już w najbliższym tygodniu spełzł na niczym. Winnych nie szukamy, chcieliśmy złapać jak najwięcej drużyn i niestety wszystko bardzo się rozciągnęło. Nie mniej wierzymy, że w tym tygodniu zamkniemy i ten temat, a mecze będzie można swobodnie umawiać już na dniach.

Podział na grupy
Czyli jedna z najbardziej skrywanych tajemnic.
Poniżej znajduje się pełny skład rozgrywek z podziałem na ligi i grupy.
Trzy najlepsze zespoły z 1.ligi otrzymają przepustkę na turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski 2022!
Do tej pory pewne awansu na eliminacje są zespoły FC Gorlicka i Esportivo Varsovia, a zatem kolejne przepustki są sprawą otwartą. Nie jest też powiedziane, że na trzech się skończy😉
Mistrzowie w pozostałych ligach z kolei otrzymają możliwość gry w turnieju 3 Rogi Karny!