XI EDYCJA PUCHARU ŁODZI. FC NOSTER - ET PROMO

Fortuna Puchar Polski

XI EDYCJA PUCHARU ŁODZI. FC NOSTER - ET PROMO

22 czerwca 2023, 11:46

Już dzisiaj, 11. edycja finału Pucharu Łodzi odbędzie się na orliku przy ulicy Bohdanowicza. Przygotowujemy się na prawdziwe, piłkarskie emocje, gdy zmierzą się drużyny FC Noster i ET - Promo Łódź. Zdecydowanym faworytem według kibiców jest drużyna FC Noster, jednak podopieczni Błażeja Gosika udowodnili przez cały rok 2023, że są wśród czołówki łódzkich zespołów. To nie przypadek, że znaleźli się w finale Pucharu Łodzi.

Błażej Gosik kapitan ET PROMO: "Przystępujemy do tego meczu przede wszystkim z chłodną głową i niemal w najmocniejszym składzie. Nie brakuje nam motywacji czy wiary w zwycięstwo i chcemy sprawić niespodziankę. Liczymy na dobre i zacięte spotkanie, niech wygra lepszy." FC Noster gra od jakiegoś czasu z niemal niezmienionym składem, co szczególnie widać w obronie. Dodatkowo mają kilku zawodników, takich jak Cinek, Pero czy Korek, którzy potrafią zrobić różnicę.

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy tymi drużynami zwyciężyła ekipa FC Noster, choć wynik był bardzo wyrównany (8:7). To pokazuje, że możemy się spodziewać piłkarskich emocji.
Zawsze finał Pucharu Łodzi przyciągał dużą społeczność playarena na orlik, żeby obejrzeć to spotkanie - nie będzie inaczej tym razem

Mateusz Pietrzak, kibic i ekspert rozgrywek Playarena Łódź, powiedział: "W mojej opinii ten mecz będzie prawdziwym spektaklem, który na długie tygodnie zapadnie w pamięci wszystkich obecnych. Mimo że mam znajomych w obu ekipach i wspieram ich, to obiektywnie faworytem jest Noster i sądzę, że sięgną po Puchar. Chłopaki, po porażce z Dzbanami, która prawdopodobnie pozbawiła ich tytułu mistrza Łodzi, na pewno nie będą chcieli wypuścić drugiego trofeum. Jednak trzeba pamiętać, że ET Promo jest w gazie i po 3DSmart Socca Kalisz CUP są pewni siebie i gotowi na starcie z drużyną ustępującego mistrza Łodzi. Reasumując, to będzie MECZYCHO i każdy fan socca powinien się dziś pojawić na Bohdanowicza!"

Obie drużyny jeszcze nie zdobyły Pucharu Łodzi, ale na pewno zobaczymy jedną z nich w finale Pucharu Polski, który odbędzie się 23 lipca na obiektach Ślęzy we Wrocławiu. Jednym z najsilniejszych punktów zespołu FC Noster jest Marcin Kozłowski, który został wybrany MVP poprzedniego sezonu. Marcin jest bardzo zdeterminowany przed dzisiejszym meczem.

Marcin Kozłowski, zawodnik FC Noster, powiedział: "Po ostatniej pechowej porażce z Dzbanami, zdajemy sobie sprawę, że tytuł Mistrza Łodzi w tym sezonie raczej nie osiągniemy. Dlatego jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby wygrać dzisiejszy mecz i podnieść Puchar Łodzi. ET Promo to bardzo dobra drużyna, z którą zawsze toczymy wyrównane pojedynki. Mamy bardzo silny skład na dzisiejszy mecz i wierzę, że damy radę."

Jesteśmy pewni, że nie ma lepszej atrakcji na spędzenie czwartkowego wieczoru w Łodzi niż finał Pucharu. Już dzisiaj o godzinie 22:00 poznamy kolejnego uczestnika Pucharu Polski i zdobywcę Pucharu Łodzi.
Z kim się widzimy?

Placeholder