Raport z Orlika - Radzionków

Socca Newsy Lokalne socca playarena Radzionków football

Raport z Orlika - Radzionków

05 listopada 2021, 15:39

W Radzionkowie sezon playareny ruszył pełną parą.
Przed sezonem nie można było powiedzieć że liga ma zdecydowanego faworyta.
Sam jestem zawodnikiem playareny od lat, jaram się tymi rozgrywkami. Gdy razem z drużyną postanowiliśmy przystąpić do playareny zdecydowaliśmy się na Radzionków i po kilku meczach wiemy że to był strzał w 10. Świetna organizacja, orliki top, a co najważniejsze bardzo wysoki poziom rozgrywek.

Przechodząc jednak do meritum. Po wynikach i kształcie tabeli możemy zakładać, że walka o mistrzostwa będzie toczyła się do samego końca. Faworytem ligi w moim odczuciu będzie ubiegłoroczny mistrz miasta czyli zespół Konkubentów. Drużyna założona w 2014 roku w tym sezonie jest niepokonana w lidze, dysponuje silną kadrą i napewno będzie chciała powtórzyć sukces z tamtego sezonu.


Drużyna Newells również dysponuje silną kadrą o ile mają frekwencje na meczach . Atutem podopiecznych Krzysztofa Łacioka jest doświadczenie zdobyte w Mistrzostwach Polski do których udało im się zakwalifikować w tym roku po raz drugi. Ekipa ta jest na 34 miejsce w tabeli wszechczasów mistrzostw Polski : https://socca.pl/tabela-wszechczasow/

Na koncie póki co mają jedną porażkę z drużyną Bravii. Do walki o mistrzostwo napewno włączy się drużyna AA Bytom. Bardzo liczna i wyrównana kadra, zawodnicy świetnie się znają i potrafią grać w piłkę .Obserwowałem jeden z meczów ekipy z Bytomia i muszę przyznać ,że oni w tej lidze mogą namieszać . Czarnym koniem rozgrywek może zostać niewątpliwie drużyna Januszy Fussbalu. Gdy rozmawiam z innymi zawodnikami playareny mówią o nich same dobre rzeczy, drużyna wiekowo młoda bardzo zgrana, która napewno tanio skóry nie sprzeda. Dalej jest ekipa Bravii która sensacyjnie pokonała ekipe Newells i pokazała że nawet z teoretycznie lepszymi drużynami też można wygrać.
Narazie w tabeli na 1 miejscu z 15 pkt ma koncie ekipa newells jednak ma ona 1 mecz więcej od Konkubentów która również zgromadziła 15 pkt. Dalej drużyna AA Bytom z 12 pkt .Po 9 pkt mają ekipy: Januszu fussbalu, Bravii ,Miazga Łagiewniki, FC Świerklaniec oraz Piratów z Biedyszybów, po 3 pkt zespoły GKS Bomba ,Beer Team,Czupakabra. Tabele zamykają zespoły Dynamo Team i The Street warriors Wiadomo sezon jest długi, nie można sugerować się aktualna tabelą jednak można stwierdzić że liga będzie niezwykle emocjonująca Jestem ciekawy kto przezimuje na fotelu lidera.

Obecna tabela rozgrywek w Radzionkowie

Zachęcam Was też do bycia na bieżąco z rozgrywkami w Radzionkowie gdzie kawał świetnej pracy wykonują Ambasadorowie i widać to też na loklanym FanPage : Playarena Radzionków

Placeholder